networking

Pirmo reizi Tukumā tiek rīkots biznesa tīklošanas (networking) pasākums, kurā tiekas uzņēmēji ar nolūku dalīties kontaktiem, ieteikumiem un atsauksmēm, sniedzot viens otram dažādas rekomendācijas.

Pasākums notiks 16. augustā, Tukumā, uzņēmuma "TELMS" (Smārdes iela 3, Tukums) pasākumu zālē.

Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera Kurzemes reģiona nodaļa (LTRK) un Tukuma novada Dome (TND), kopā ar savu sadarbības partneri Tukuma uzņēmēju klubu (TUK).

Pasākuma dalībnieki  LTRK biedri, TND pārstāvji, TUK biedri, kā arī aicinātie Tukuma novada uzņēmēji un viesi.

Pasākumā pārstāvēto organizāciju biedri, dalībnieki un klienti kopā veido vairāk nekā 5000 kontaktu loku ar kuriem tie ir gatavi savstarpēji dalīties šajā tīklošanas pasākumā.

Sākums 16:00
LTRK, TND un sadarbības partneru uzrunas, pasākumu dalībnieku tīklošana moderatora vadībā un pieaicināto lektoru, ekspertu prezentācijas.

18:30 līdz 20:30
Neformālās diskusijas un kontaktēšanās pie šefpavāra klātā galda ar gardām uzkodām un dzērieniem.
________________________________________
Pasākuma dalība bezmaksas iepriekš reģistrējoties!

Ieeja pasākumā tikai ar ielūgumu!

Lūdzam visus interesentus pieteikties savlaicīgi rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  vai zvanot t.nr. 24502990; (pieteikšanās noslēdzas 14. augustā plkst. 17:00).