Ar Tukuma novada domes 11.01.2011. lēmumu ir apstiprināti grozījumi saistošos noteikumos Nr.49 „Par nekustamā īpašuma nodokļa, zemes nomas maksas atvieglojumu un maksājumu termiņa pagarinājumu piešķiršanu Tukuma novadā" Grozījumi paredz 2012.gadā saglabāt 25% nodokļa pieauguma ierobežojumu zemei un neaplikt ar nekustamā īpašuma nodokli dzīvojamo māju palīgēkas, ja tajās nenotiek saimnieciskā darbība.

2013.gadā dzīvojamo māju palīgēkas, kuru platība pārsniedz 25 m2, tiks apliktas ar nekustamā īpašuma nodokli, tādēļ pašvaldība aicina ikvienu nodokļa maksātāju 2012.gadā sakārtot savu īpašumu datus Nekustamā īpašuma valsts kadastra informācijas sistēmā. Visas palīgēkas, kuras dabā neeksistē- nojauktas, sabrukušas, nodegušas u.t.t, līdz 2012.gada 1. oktobrim Valsts zemes dienestā, ir iespējams dzēst bez maksas. Vispirms nepieciešam Tukuma būvvaldē izņemt apliecinājumu par ēkas neesamību, kas jāiesniedz Valsts zemes dienestā.

Plašāka informācija ; prezentācija

Tukuma novada Domes Īpašumu nodaļas vadītājs
Viesturs Bērzājs, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., tālr.63107230

 

Valsts zemes dienests izveidojis informatīvo tālruni par neesošu palīgēku dzēšanu