iNFORMACIJAPamatojoties uz likuma „Par pašvaldībām” 28.pantu,  2018. gada 15. jūlijā plkst.11:30 Talsu ielā 4, tiek sasaukta Tukuma novada Domes ārkārtas sēde.

Sēdes darba kārtība:

1. Par Slampes pirmsskolas izglītības iestādes "Pienenīte" vadītāja apstiprināšanu,

2. Par darba tiesisko attiecību izbeigšanu ar Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskolas direktori A.Ozerinsku,

3. Par papildus finansējumu atlaišanas pabalstiem un ikgadējā apmaksātā atvaļinājuma atlīdzināšanai naudā Tukuma internātpamatskolas pedagogiem.

Lēmuma projekti šeit. 

iNFORMACIJA

Projekta “Kurzemes ielas maģistrālo siltumtīklu rekonstrukcija Tukumā” ietvaros, SIA “Tukuma Siltums” jūnijā uzsāka vairāk kā 40 gadus lietotā maģistrālā siltumtīkla rekonstrukciju.

siltais uudens Kurzemesiela 2Turpinās SIA “Tukuma Siltums” ES KF līdzfinansētā projekta “Kurzemes ielas maģistrālo siltumtīklu rekonstrukcija Tukumā" otrais posms, kas noritēs no 2018. gada 25. jūlija līdz 30. septembrim. Šajā laika posmā tiks pārtraukta siltā ūdens padeve sekojošās adresēs:

ikonas satiksmes ierobezojumiTukumā tiks īstenots Kohēzijas fonda finansēts projekts “Ūdenssaimniecības pakalpojumu attīstība Tukumā, 2.kārta”.  Projekta ietvaros plānots liels darbu apjoms un to laikā būs satiksmes ierobežojumi Rīgas ielā virzienā no / uz Milzkalni.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām! (satiksmes organizācijas shēma no 2018. gada 19. jūlija Rīgas ielā).

siltais uudens KurzemesielaSIA “Tukuma Siltums uzsācis ES KF līdzfinansēto Projektu “Kurzemes ielas maģistrālo siltumtīklu rekonstrukcija Tukumā”. Lai samazinātu siltuma zudumus, projekta ietvaros paredzēts izbūvēt un rekonstruēt siltumtrases posmu Kurzemes ielas maģistrāles rajonā.

ikonas satiksmes ierobezojumiSIA "STRABAG" informē, ka sakarā ar Kurzemes ielas 1. kārtas pārbūves darbiem laika posmā no jūlija sākuma līdz oktobra beigām (karte):

  • Tiks slēgta satiksme Kurzemes ielas, Talsu ielas un Tirgus ielas krustojumā.
  • Kurzemes un Talsu ielu krustojumā virzienā uz Kandavu satiksmi regulēs luksofors.
  • Pilnībā tiks slēgts ielas posms Kurzemes ielā virzienā uz Revolūcijas ielu un posms virzienā uz Tirgus ielu.

Aicinām iedzīvotājus būt saprotošiem un atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

lOGO PRIVATUMA POLITIKAPersonas datu apstrādes juridiskais pamatojums (privātuma politika)

ikonas satiksmes ierobezojumiSakarā ar ūdenssaimniecības projeta realizēšanu, satiksmes kustības nodrošināšanai, tiks veikta Ziedoņa ielas posma pārbūve - pagarināšana līdz Saules ielai. (karte) Atvainojamies par sagādātaām neērtībām! 

ikonas satiksmes ierobezojumi
Aicinām iedzīvotājus un pilsētas viesus sekot norādēm par izmaiņām un ierobežojumiem satiksmē!

iNFORMACIJAUzmanību, svarīga informācija!

Atgādinām, ka 2016. gada 22. decembrī veikti grozījumi Tukuma novada domes 2014. gada 23. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 20 “Par nekustamā īpašuma nodokli Tukuma novadā”. Tie nosaka, ka nekustamā īpašuma objektiem, kas paredzēti dzīvošanai (dzīvojamās ēkas, dzīvokļi), kuros nav deklarēta neviena persona, no 2018. gada 1. janvāra tiek noteikta paaugstināta nekustamā īpašuma nodokļa likme 1,5% no kadastrālās vērtības.

Pieteikties pie Tukuma novada Domes deputātiem uz pieņemšanu iespējams pa tālruņiem 63122231, 29288876, 80205111
pa e-pastu:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.