ikonas satiksmes ierobezojumiSakarā ar kanalizācijas vada izbūvi no 7.jūnija līdz 13.jūnijam Rīgas iela posmā no Rīgas, Dzelzceļa un Meža ielas apļa līdz Zvārtes ielai būs slēgta satiksmei. Aicinām autotransporta vadītājus sekot norādēm un izmantot apbraucamo ceļu pa Meža, Melnezera un Pumpuru ielām.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Informācija šeit!

Tukuma smukums2018Turpinot tradīciju, arī šogad notiks konkurss „Tukuma smukums 2018”.
Konkursa mērķis - noskaidrot sakoptākos īpašumus pilsētā, kategorijās - individuālo un daudzdzīvokļu māju teritorijas, sabiedrisko, tirdzniecības, pakalpojumu objektu teritorijas un “gaisa dārzi” – balkonu un lodžiju “zaļie” noformējumi.

lOGO PRIVATUMA POLITIKAPersonas datu apstrādes juridiskais pamatojums (privātuma politika)

dziesmusvetkiVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija saskaņā ar Ministru kabineta 2018. gada 5. februāra rīkojuma Nr. 36 (prot. Nr. 6 25. §) “Par konceptuālo ziņojumu “Par sadarbības platformas “Demogrāfisko lietu centrs” priekšlikumiem ģimeņu ar bērniem atbalstam 2018. - 2020. gadā” 2. punktu nodrošina Goda ģimenes gada pasākumu īstenošanu. Pasākuma “Latvijas Goda ģimenes gads” īstenošanas ietvaros ir paredzēti naudas līdzekļi biļešu iegādei, lai nodrošinātu daudzbērnu ģimeņu līdzdalību XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku pasākumos.

RadiTukumam infoJau ceturto gadu notiek grantu konkurss “Radi Tukumam”. Konkursa mērķis: atbalstīt jaunas iniciatīvas uzņēmējdarbībā, kas atbilst uzņēmējdarbības pamatprincipiem un nodrošina jaunu produktu un pakalpojumu radīšanu. Konkursa pretendenti savas biznesa idejas var realizēt digitālajās un radošajās industrijās, vai saistībā ar mākslu un kultūru. Konkursa vērtēšanā prioritāte tiks dota tiem pretendentiem, kuru idejas iecerēts īstenot un realizēt Tukuma pilsētas vēsturiskā centra aizsardzības zonas robežās saskaņā ar Tukuma novada teritorijas plānojumu 2011.-2023. gadam.

ikonas satiksmes ierobezojumiUzmanību iedzīvotājiem! Kanalizācijas tīklu izbūves laikā pilsētā būs sekojoši setiksmes ierobežojumi:
  • Rīgas ielā 25 un 27 no 07.05.2018 līdz 23.05.2018 (shēma)
  • Harmonijas ielā 11 no 07.05.2018 (shēma)

Rozhu 2018 1Šogad Tukumā atkal svinēsim Rožu svētkus!

“Sapnis par rozi Latvijai” būs svētku vadmotīvs. Floristi veidos Sapņu arkas, bet mēs visi kopā - lielāko rožu vainagu.

Sapnis par rozi atspoguļosies mūzikā, krāsās, gaismās, rožu vāģu parādē. Rozi debesīs tvers igauņu lentošanas meistari, bet gaismas šovu sola “Spark Drummers” no Lielbritānijas. Dāvāsim rozes pilsētai un baudīsim svētkus kopā rožu piknikā Pauzera pļavās un rožu kolekciju dārzā “Rozītes”.

Tiekamies vasaras vidū – no 13. līdz 15.jūlijam Tukumā!

ikonas satiksmes ierobezojumiSakarā ar ūdenssaimniecības projeta realizēšanu, satiksmes kustības nodrošināšanai, tiks veikta Ziedoņa ielas posma pārbūve - pagarināšana līdz Saules ielai. (karte) Atvainojamies par sagādātaām neērtībām! 

ikonas satiksmes ierobezojumi
Aicinām iedzīvotājus un pilsētas viesus sekot norādēm par izmaiņām un ierobežojumiem satiksmē!

Logo NAP ES ieguldijums tava nakotne

Tukuma novada Dome 2018. gada 9. aprīlī parakstīja Vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (turpmāk - CFLA) par Eiropas Savienības Reģionālās attīstības fonda (ERAF) projekta Nr.5.6.2.0/17/I/006 “Degradētās teritorijas sakārtošana zonā Lauktehnika - Tukums II” īstenošanu.

iNFORMACIJAUzmanību, svarīga informācija!

Atgādinām, ka 2016. gada 22. decembrī veikti grozījumi Tukuma novada domes 2014. gada 23. oktobra saistošajos noteikumos Nr. 20 “Par nekustamā īpašuma nodokli Tukuma novadā”. Tie nosaka, ka nekustamā īpašuma objektiem, kas paredzēti dzīvošanai (dzīvojamās ēkas, dzīvokļi), kuros nav deklarēta neviena persona, no 2018. gada 1. janvāra tiek noteikta paaugstināta nekustamā īpašuma nodokļa likme 1,5% no kadastrālās vērtības.

Pieteikties pie Tukuma novada Domes deputātiem uz pieņemšanu iespējams pa tālruņiem 63122231, 29288876, 80205111
pa e-pastu:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.