SATIKSMES koncepcija

Ar Tukuma novada Domes 2017.gada 28.septembra lēmumu (prot.Nr.16, 6.§.) apstiprināta Tukuma pilsētas satiksmes organizācijas un drošības uzlabošanas, transporta infrastruktūras attīstības koncepcija 2017.-2023.gadam.
Transporta infrastruktūras attīstības un satiksmes organizācijas un drošības koncepcija 2017.-2023.gadam ir vidēja termiņa plānošanas dokuments, kas kalpo kā pamatnostādnes atbildīgajām iestādēm politikas veidošanā un plānošanā transporta un satiksmes drošības jomā, uzņēmumiem un iedzīvotājiem.

invest plans

Ar Tukuma novada Domes 2017. gada 28. septembra lēmumu (prot.Nr.16, 5.§.) aktualizēts Tukuma novada attīstības programmas 2015. - 2021. gadam Investīciju plāns (IP 2017.2). Investīciju plāns aktualizēts jau astoto reizi (2016. gadā aktualizēts 6 reizes un šajā gadā otro reizi).

baners forums 2017

 Tukuma novada Dome un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) aicina uzņēmējus reģistrēties Biznesa forumam “Ceļā uz veiksmīgu uzņēmējdarbību”, kas norisināsies
20. oktobrī plkst. 11.00  SIA “Telms” konferenču zālē – Smārdes ielā 3, Tukumā.

2018. gada 27. martā beigsies pašvaldības līgums ar SIA "Eco Baltia VIDE" par sadzīves atkritumu izvešanu Tukuma novadā, tādēļ pašvaldība jau tagad meklē risinājumus tam, kā rīkoties tālāk. Viens no variantiem bija nākamās iepirkuma procedūras uzsākšana, lai varētu izvēlēties pakalpojuma sniedzēju. Otrs – uzticēt šo pienākumu pašvaldības kapitālsabiedrībai «Piejūra».

No šā gada 14.septembra līdz 9.oktobrim Tirgus un sabiedriskās domas pētījuma centrs SKDS veica Tukuma novada iedzīvotāju aptauju “Pašvaldības darba vērtējums un pakalpojumu izmantošana”.
Plašāku aptaujas rezultātu apkopojumu ar būtiskākajiem secinājumiem skatīt šeit!

tukuma laiks  Atgādinām, ka ikvienam interesentam ir iespēja saņemt Tukuma novada Domes informatīvo izdevumu “Tukuma Laiks” elektroniski. Tas ir ne vien videi draudzīgāks, bet arī ātrāks veids, kā uzzināt par Tukuma novada aktualitātēm.
Lai informatīvo izdevumu saņemtu elektroniski, aicinām pieteikt savu elektronisko pasta adresi rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
Informatīvais izdevums “Tukuma Laiks” elektroniski tiek izsūtīts tūlīt pēc tā iznākšanas, ap mēneša 10.datumu.

Pieteikties pie Tukuma novada Domes deputātiem uz pieņemšanu iespējams pa tālruņiem 63122231, 29288876, 80205111
pa e-pastu:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.