Pārvalde
Maijs noslēdzies ar pozitīviem darbiem: skates pašdarbības pulciņiem, Tukuma novada sezonas sporta noslēguma pasākumiem, izlaidumiem bērnudārzos utt. Līdz ar to pārsvarā darbi notiek labiekārtošanā.
Komunālais dienests


Veikts jumta remonts dzīvojamai mājai Dzintars 2 un dzīvojamai mājai Pūre 2. Nomainīts bojātā kanalizācijas stāvvada posms dzīvojamai mājai Pūre 25. Saremontētas ārējo durvju atslēgas un nomainīts durvju aizvērējs dzīvojamā mājā Abavas ielā 2.

Pūres un Jaunsātu bibliotēkā
Maijā noslēdzas nodibinājuma “Cemex Iespēju fonds” finansētā projekta “Nāc un būsim kopā” realizācija. 13.maijā notika viena no aktivitātēm – radošā darbnīca “Konfekšu pušķis māmiņām”, dāvanas pagatavoja 15 bērni.
Jau piecpadsmit gadus bibliotēka piedalās lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu žūrija”. Notikušas sarunas par dalību šā gada projektā un lasītāju vērtēšanai ir iegādātas 20 grāmatas. Maija beigās eksperti kopā ar Pūres skolēniem dosies ekskursijā uz Rīgu. 23. un 24.maijā bibliotēkas darbinieces piedalās Tukuma bibliotēkas organizētā pieredzes braucienā uz Viļņas un Anīkšču bibliotēkām. Lai attālinātie lietotāji varētu iepazīties ar bibliotēkas jaunumiem, bibliotēkas portālā ievietota informācija par aktivitātēm un jaunajām grāmatām.
Kā katru gadu bibliotēka sadarbībā ar Jaunsātu skolu piedalās “Mana Aptieka” organizētajā zīmējumu konkursā. Šā gada tēma „Apsveikums Lieldienās”. Darbi bija apskatāmi Tukumā aptieku skatlogos, pēc tam tos varēja apskatīt bibliotēkā.

Kultūra Pūrē un Jaunsātos
Maijā visiem pašdarbības kolektīviem abos pagastos skates laiks un noslēguma koncertu laiks. Pašdarbības pulciņi brauc ciemos kā pie novada kolektīviem, tā ārpus novada. Kolektīvi gatavojas vasaras svētkiem abos pagastos.