KP logo01  Iedzīvotāju sanāksmes/semināri tiek rīkoti, lai uzklausītu iedzīvotāju viedokli par to, ko būtu nepieciešams uzlabot/ieviest Kandavas Partnerības teritorijā nākamajā Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.–2020. gadam pasākumā "Atbalsts LEADER vietējai attīstībai (sabiedrības virzīta vietējā attīstība)". Tukuma novada teritorijā sanāksmes/semināri notiks šādos laikos:

• 30.septembrī plkst. 17.00 Sēmē, biedrības „Kaprīze” telpās

Aicināti piedalīties Pūres, Sēmes un Irlavas pagastu iedzīvotāji, tajā skaitā nevalstisko organizāciju pārstāvji, uzņēmēji, pašvaldību pārstāvji, jaunieši, pensionāri.
Zināšanai: 2014.-2020.gada plānošanas periodā sabiedrības virzītas vietējās attīstības pieejas galvenie mērķi un uzdevumi ir sniegt atbalstu lauku kopienu ilgtspēju veicinošām vietējās attīstības iniciatīvām, uzlabojot sociālo situāciju laukos, veidojot labvēlīgu vidi dzīvošanai, uzņēmējdarbībai un lauku teritoriju attīstībai.
Kandavas Partnerības teritorija aptver visu Kandavas novadu un Jaunpils novadu, un Tukuma novada Pūres, Sēmes un Irlavas pagastus.

Vairāk informācijas pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai tel.28390394 (Inta Haferberga)

lv id logo 1228belfla logo jpg

leader logo 318df