Informāciju par tuvākajā laikā plānotajiem pasākumiem Tukuma novadā skatīt pasākumu kalendārā

Skaistiem koncertiem, jaukiem pasākumiem, notikumiem un patīkamām emocijām piepildīti ir pavadīti 5.Rožu svētki.
Tukuma novada Dome pateicas visiem, kuri iesaistījās šo svētku veidošanā un ikvienam, kurš tajos piedalījās! Paldies visiem Rožu svētku darba grupas dalībniekiem, svētku režisorei, tehniskajiem dienestiem, drošības dienestiem, Valsts un pašvaldības policijas darbiniekiem, Zemessardzei, sponsoriem un atbalstītājiem, tirgotājiem, svētku dalībniekiem, kuri uzstājās, tukumniekiem, un pilsētas viesiem par kopības sajūtu, smaidiem un līdzdalību. Mēs kopā radījām brīnišķus svētkus un apliecinājām to, ka mēs esam vienoti un kopā protam gan strādāt, gan arī svinēt svētkus.
Paldies visiem par lieliskām idejām un ierosinājumiem. Paldies tiem kuri ieteica un iedrošināja svētkus svinēt Pauzera pļavā. Šeit ir izveidojusies vēl viena lieliska pasākumu vieta, kur sanākt kopā un justies brīvi.
Šie svētki apliecina, ka visi pieņemtie lēmumi, gan par Pilsētas parka labiekārtošanu un bērnu rotaļu laukuma izveidi, gan par Pauzera pļavas attīstību un ap to esošās teritorijas labiekārtošanu ir bijuši pareizi.
Tukums jo dienas kļūst skaistāks pateicoties Jums visiem!
Rožu svētku foto galerijas

IMG 4107Sestdiena, 16.jūlijs, bija svētku kulminācijas diena, kas uzplauka kā krāšņs zieds. Šajā dienā svētku pasākumi norisinājās vairākās vietās. Tradicionāli pilsētu modināja Baltais rožu orķestris. No rīta Melnezera trasē notika motokross “Rožu kauss”, bet dienas garumā ģimenēm bija iespēja piedalīties foto orientēšanās sacensībās “Ceļš uz rozi”.

Brīvības laukumā bija virkne skaistu pasākumu par un ap rozi. Centrālais notikums, protams, bija Latvijā lielākā rožu vainaga darināšana, kurā visas dienas garumā savu rozi varēja ievīt ikviens svētku dalībnieks. Tāpat ikvienam bija iespēja piedalīties akcijā “Uzdāvini rožu stādu” un iegādāties rožu stādus, lai tos ziedotu rožu dobes izveidei pie Tukuma internātpamatskolas Raudas ielā 6, Tukumā. 

IMG 271315.jūlijā Rožu svētku laikā Jaunmoku pilī tika parakstīts Sadarbības līgums starp Tukuma novada pašvaldību un Šenevjēras (Francija) pašvaldību.
Sadraudzību ar Tukuma novada pašvaldību jau 12 gadus ir veidojusi Šenevjēras sadraudzības komiteja "Les Tons de Chennevières", attīstot sadarbību sporta un kultūras jomā, popularizējot Latviju un Tukumu Francijā.
Parakstot Sadarbības līgumu, abas pašvaldības apliecināja, ka tās stiprinās sadarbību un sadraudzību, kas pamatojas uz demokrātijas principiem, dalīsies pieredzē un zināšanās.

Foto galerija

202A599715.jūlijā Rožu svētki tika atklāti Brīvības laukumā ar leļļu marionešu izrādi "Rozes vergs", Tukuma novada Domes priekšsēdētāja Ērika Lukmana apsveikumu un svētku koncertu "Rozes pumpurs", kurā uzstājās Nacionālā teātra dziedošie aktieri, Tukuma modes deju studija "Demo" un Tukuma Raiņa ģimnāzijas koris "Savējie". Tradicionāli Pūrē notika Rožu kāzas, kuru dalībnieki tika sumināti arī Brīvības laukumā. Durbes estrādē norisinājās koncerts "Kad rozes plaukst", kurā piedalījās tautā iemīļoti mākslinieki. Savukārt dienas vidū ikvienam bija iespēja apmeklēt rožu kolekcijas dārzu "Rozītes" Sēmes pagastā un baudīt rožu reibinošo smaržu un skaistumu.

avio sova zonaTiem, kas ieplānojuši šodien, 16.jūlijā, apmeklēt “Rožu piknika” aviošovu!
Attēlā: informācija par Tukuma aviošova norises vietu. Norises laiks - 19:30-20:30
Ja redzi debesīs lidojam un trikus veicam lidmašīnas virs Tukuma kādu brīdi agrāk, ziniet, ka nekas nav mainījies. Tiek veikti treniņlidojumi.