sportas nedela 2  Šogad septembri pasludinām par Veselības mēnesi ar devīzi: “Septembra mēnesis Tukumā veselības vēstnesis smukumā!”.
Tas ir jauns izaicinājums iedzīvotājiem pievērst uzmanību pašiem sev, savam dzīvesveidam un apkārtējai videi. Ikdienas steiga un rutīna nereti mūs iemet nepārtrauktā skrējienā un neatliek laika parūpēties par galveno – par savu veselību. Šajā mēnesī vēlamies iedzīvotājus mudināt padomāt par veselīgu dzīvesveidu, tā uzlabojot pašsajūtu un dzīves kvalitāti.

IMG 2213  Šodien, 14.augustā Tukuma novada Domē sirsnīgi tika sagaidīts jaunais Eiropas čempions motokrosā kvadraciklu klasē – tukumnieks Edgars Meņģelis.
Edgara Meņģeļa sasniegumi Latvijas motosporta vēsturē ir ļoti nozīmīgi, jo pirmo reizi Latvijas sportists kļuvis par Eiropas čempionu motokrosā kvadraciklu klasē.

sportas nedela 2  Tukuma novada Dome šogad uzsāk jaunu iniciatīvu, pasludinot septembri par Tukuma novada Veselības mēnesi. Šajā mēnesī notiks dažādi pasākumi, aicinot iedzīvotājus piedalīties Eiropas Sporta nedēļā no 7. līdz 13.septembrim, Eiropas Mobilitātes nedēļā no 16. līdz 20.septembrim, Tukuma veselības un sporta svētkos 20.septembrī, kā arī Olimpiskajās dienās 24. un 25.septembrī.

Eiropas sporta nedēļas ietvaros no 7.līdz 13.septembrim Tukumā notiks dažādi pasākumi:

07.09.– 13.09. Sporta dienas Tukuma novada pagastu
pirmsskolas izglītības iestādēs
08.09. Aktīvās pauzes darba vietās visā novadā – plkst.9:00
vingrojam visi katrs savā darba vietā!

DSCF2223  Šodien, 3.augustā, pie Tukuma novada Domes priekšsēdētāja vietnieka Aivara Volfa uz pieņemšanu tika aicinātas 2 jaunas talantīgas vieglatlētes, tukumnieces - Ieva Turķe un Klinta Bļusina, un viņu treneri Aldis Čākurs, lai sveiktu ar pasaules sasniegumiem sportā.
Ieva Turķe jūlija nogalē pasaules “U-18” vieglatlētikas čempionātā Kaili (Kolumbija) izcīnīja sudraba medaļu augstlēkšanā, pārlecot 182 centimetru augstumu, kas ir arī viņas personīgais rekords.
Savukārt jaunā tāllēcēja Klinta Bļusina 13. Eiropas Jaunatnes olimpiādē Tbilisī (Gruzija), uzstādot savu personisko rekordu 5,93 m, ieguva sudraba medaļu.

jaunatnes olimpiade  No 3. līdz 5. jūlijam Valmierā un Cēsīs norisināsies Latvijas Jaunatnes Olimpiāde – valsts mēroga sporta sacensības, kurās piedalās novadu un republikas nozīmes pilsētu komandas.
Šogad dalībai olimpiādē pieteikts rekordliels dalībnieku skaits – vairāk nekā 3000 jaunie sportisti no 86 pašvaldībām. No Tukuma novada olimpiādē piedalīsies 61 dalībnieks, mērojot spēkus dažādos sporta veidos - futbolā, vieglatlētikā, šaušanā, airēšanā, pludmales volejbolā un jāšanā.

Jaunatnes sporta organizācija Vācijā meklē dalībniekus no Latvijas Eiropas ielu futbola čempionāta (Prora pilsētā) projektam, kas tiks realizēts no 30. jūlija līdz 2. augustam.  Čempionātā var piedalīties meiteņu komanda (4 dalībnieces), zēnu komanda (4 dalībnieki) un 2 vadītāji, ne jaunāki par 18 gadiem. Dalībniekiem tiek segtas uzturēšanās izmaksas Vācijā (ēdināšana, naktsmītnes un apdrošināšana). Nokļūšanas izmaksas līdz Vācijai sedz paši dalībnieki, tomēr var runāt ar organizatoriem par daļēju izmaksu segšanu. Kontakpersona - Eva Jancalkova. E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Plašāka informācija:
Pielikums Nr.1
Pielikums Nr.2
Pielikums Nr.3

futbola klubs  Sazinies ar jaunāko grupu treneri Oskaru pa tālr. 26443469. Seko līdz mūsu gaitām www.fktukums2000.lv

IMG 1154  Piektdien, 15.maijā Tukumā mākslīgā seguma futbola laukumā, Revolūcijas ielā, notika "Futbola diena", kuru organizēja FK "Tukums 2000" sadarbībā ar Tukuma sporta skolu. Futbola dienas aktivitātēs piedalījās 511 bērni no 16 pirmsskolas izglītības iestādēm. Bērni mērojās spēkiem dažādās sporta aktivitātēs un piedalījās izklaides pasākumos. Visi dalībnieki saņēma diplomus, katrai grupiņai tika pasniegti gardumi un uzdāvināta futbola bumba.
Paldies mazajiem sportistiem par atsaucību!

futbola klubs  FK „Tukums 2000" aicina pieteikties jauniem dalībniekiem futbola treniņu un apmācību grupās. Pieredzējuši un kvalificēti treneri palīdzēs jūsu bērniem iepazīt futbola spēli.
Pieteikties pie treneriem: Artjoms Grudcins tālr. 26432435, Oskars Mīļais tālr. 26443469, Sergejs Kovaļovs tālr.26634661
Plašāka informācija pieejama: http://www.fktukums2000.lv/

Latvijas orientēšanās sporta vasaras sezonas lielākais, prestižākais pasākums – Baltijas čempionāts norisināsies Tukumā 30. –31. maijā.

Sacensības tiek rīkotas pārmaiņus visās Baltijas valstīs, bet šogad Latvijas orientēšanās federācija par sacensību norises vietu, pateicoties Tukuma novada pašvaldības atbalstam, ir izvēlējusies Tukumu.
Sacensības noritēs divas dienas – pirmajā sacensību dienā tiks sadalīti Baltijas čempionu tituli individuālajā distancē, bet svētdienā notiks aizraujošas stafešu sacensības starp Baltijas valstu izlasēm.