2016. gada 4.ceturksnim 

Tukuma novada čempionāti,
novada atklātie sporta spēļu turnīri, valsts čempionāti

Skatīt šeit

pasv kauss 12.nov  Brīvības rogainings

Novembra vidū Latvija svin savu dzimšanas dienu. Nedēļa starp 11. un 18. novembri aizrit Brīvības nedēļas gaisotnē. 12. novembrī Tukuma pilsētā un Tukuma apkārtnes mežos tiks organizēts Brīvības rogainings- sacensības, kurās dalībnieku komandas noskaidros izturīgāko un pareizāko izvēli izdarījušo 15 vecuma un dzimuma grupās, kā arī iesācēju jeb OPEN grupā.
Kas ir rogainings?
Garo distanču un orientēšanās sintēze...
Komandas dalībnieku izdarīta izvēle meklējot dabā izvietotos kontrolpunktus, lai sasniegtu labāko rezultātu...
Brīvība ceļa izvēlē un mērķa sasniegšanā...

Ceļojumu un orientēšanās klubs “Silva” sadarbībā ar Tukuma novada Domi aicina visus novada iedzīvotājus patriotu nedēļas sestdienu aizvadīt iepazīstoties ar Tukuma un tā apkārtnes skaistumu un apmeklēt interesantākās vietas, vienlaicīgi piedaloties sportiskās aktivitātēs.
Komanda- tā var būt ģimene, draugi, darba kolēģi 2-5 dalībnieku sastāvā! Ja esi lietpratējs- piesakies 4 vai 6 stundu distancei, ja iesācējs vai iepazīties gribošs- piesakies Tautas (open) klasei –līdz 3 stundām.
Pieteikšanās līdz 6. novembrim www.rogaining.lv/ Brīvības rogainings/pieteikšanās vai www.coksilva.lv /Pieteikšanās veidlapa.
Info: www.coksilva.lv, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālr. 29232026, 29267142

Tiekamies 12. novembrī Tukumā Brīvības rogainingā!

2016.gada 28.maijā Irlavas sporta kompleksā noslēdzās Tukuma novada iestāžu un uzņēmumu 7.sporta spēles.


Makšķerēšanā:

1. Vieta Irlavai (Jānis Sudrabiņš, Daina Bodniece)
2.vieta Tukuma novada Dome III ( Pēteris Gudrinieks, Nikolajs Kožeurovs)
3.vieta Tukuma novada Dome (Jeļena Lukmane, Ēriks Lukmans)

Irlavas pagasta atklātais čempionāts vīriešu un sieviešu komandām PLUDMALES VOLEJBOLĀ./3:3/

25.MAIJĀ PL.19:00
/ 1. KĀRTA / IRLAVAS SPORTA NAMA TŪRISMA UN ATPŪTAS KOMPLEKSĀ
/JŪS GAIDĪS SVAIGAS SMILTIS UN JAUNS LAUKUMU APRĪKOJUMS/
OBLIGĀTA IEPRIEKŠPIETEIKŠANĀS !!!
( NENOKAVĒ !!! Vairāk par 20 komandām nevaram pieņemt !!! )
/LĪDZ 24.MAIJAM PL.15:00/
DALĪBAS NAUDA KOMANDAI 7,- EUR.
PIEDALIES PATS UN ŅEM LĪDZI DRAUGUS !!!

INFORMĀCIJA PA TEL. 26598997

NOLIKUMS

Mākslas vingrošanas sacensības „Baltijas puķe 2016” ir pārceltas uz 21.maiju

2016.gada 14.maijā Tukuma sporta skolas stadionā, Kuldīgas ielā 74, Tukumā.
Sacensību sākums plkst.11.00
Dalībnieku reģistrācija līdz 2016.gada 13.maija plkst. 22.00

NOLIKUMS

Programma

spors  Pērnā gada beigās tika apkopoti un sagatavoti izskatīšanai sportistu, treneru un sporta komandu pieteikumi par sasniegumiem 2015.gadā, kas iesniegti atbilstīgi Tukuma novada Domes 24.04.2014. noteikumiem Nr.5 „Naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā”. 28.janvārī Domes deputāti pieņēma lēmumu par naudas balvām konkrētiem sportistiem, sporta spēļu komandām un treneriem. Kopējā šim mērķim apstiprinātā naudas summa 2016.gadā ir 9500,00 euro. Par izcīnītajām 1.- 3.vietām Pasaules čempionātos naudas balvas saņems 4 sportisti un treneri, par sasniegumiem Eiropas čempionātos – 6, Baltijas valstu čempionātos – 4, par sasniegumiem Latvijas Olimpiādē un Latvijas čempionātos – 67 sportisti, treneri un komandas. Četri godalgoti sasniegumi ir sporta spēļu komandu spēlētājiem, kuri ieguvuši tiesības startēt Latvijas izlases sastāvā oficiālajās spēlēs. Lielākā piešķirtā summa (pirms nodokļu nomaksas) ir 1200,00 euro, mazākā – 27,00 euro. Piešķirto naudas balvu sportisti un sporta klubi saņems triju darba dienu laikā pēc pasākuma „Tukuma novada Sporta laureāts 2015” norises.
Pasākums „Tukuma novada Sporta laureāts 2015” notiks 19.februārī plkst.19.00 Tukuma novada Domes konferenču zālē, Talsu ielā 4, kuru vadīt apsolījis sporta komentētājs Uģis Joksts. Šajā dienā tiks sumināti sportisti, kuri ir izvirzīti 23 dažādās nominācijās. Bez jau tradicionālajām tiks pasniegta viena pilnīgi jauna nominācija – „Labākais veterānu sporta spēļu komandas dalībnieks”. Būs skatāma pasākuma tiešraide
Novads lepojas ar mūsu sportistu sasniegumiem un ceram, ka kāds no novada sportistiem varēs piedalīties 2016.gada Olimpiskajās spēlēs Riodežaneiro, Brazīlijā.

Latvijas Futbola federācija (LFF) piedāvā iepazīties ar 2016. gada sezonas Zēnu Futbola festivāla (ZFF) norises datumiem, lai klubi un jauno futbolistu vecāki varētu plānot kopīgo laiku ar spēlētājiem allaž silti uzņemošajā Salacgrīvas futbola gaisotnē.

ZFF turnīri, kā ierasts, norisināsies "Zvejnieku parkā" Salacgrīvā, trīs vasaras nedēļas nogalēs padarot to par Latvijas bērnu futbola centrālo notikumu vietu. Šoreiz kā pirmie cīņas aizvadīs spēcīgākās jeb A grupas komandas, kam sekos B un C grupu cīņas.

Lai uzlabotu sporta dzīvi Tukuma pilsētā un pagastos, Tukuma novada pašvaldība jau pērnā gada nogalē lēma par būtiskām pārmaiņām sporta jomā. Ar 2014.gada 23.oktobra Tukuma novada Domes lēmumu (prot. Nr.12, 14.§.) tika apstiprināta novada sporta jomas optimizācija, kas paredzēja uzlabot novada sporta jomas organizāciju, paaugstināt sporta jomas speciālistu kapacitāti, paplašināt materiālo bāzi un palielināt iespēju masu sporta attīstībai. Tāpat 2014.gada 31.decembrī tika likvidēta Tukuma novada pašvaldības aģentūra „Tukuma Sporta un atpūtas komplekss”, nododot daļu tās funkciju, uzdevumu un sporta bāzes Tukuma Sporta skolas pārziņā. Tā rezultātā Tukuma Sporta skolai ir radīta iespēja nodrošināt pilnvērtīgāku mācību treniņu procesu.