Tukuma novada pašvaldība

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Sākums Sports
Sports Tukuma novadā

Sporta pasākumi 2015.gada 2.ceturksnīProjekts “SPAcE - rīcības un atbalsta politika aktīvas vides veidošanā”

Drukāt

Tukuma novada pašvaldība ir iesaistījusies starptautiskā sadarbības projektā “SPAcE – rīcības un atbalsta politika aktīvas vides veidošanā”. Tas ir aizraujošs projekts trīs gadu garumā, kurš tiek finansēts Erasmus + programmas Sports ietvaros. Projekts savienos 10 projekta partnerus no 8 Eiropas Savienības valstīm, lai sasniegtu galveno projekta mērķi - attīstīt ilgtspējīgu, aktīvu urbāno vidi projektā iesaistītajās pilsētās. Plašāka informācija

   

Aicinām doties vakara skrējienā!

Drukāt

Tukuma novada pašvaldība aicina skriet gribētājus katru ceturtdienu, sākot ar š.g. 16.aprīli, plkst.18.00 pulcēties vakara skrējienam Lauktehnikas stadionā Kuldīgas ielā 74, Tukumā! Kopā ar Jums vakara skrējienā dosies sportisti, kuri dos padomus, kā pareizi skriet, kā iesildīties, kā atsildīties, lai gūtu maksimālu labumu no šī procesa.

Uz tikšanos stadionā!

 

Atklātās sacensības vieglatlētikā

Drukāt

Lai popularizētu aktīvu dzīvesveidu un vieglatlētiku Tukuma novadā, Tukuma vieglatlētikas klubs sadarbībā ar Tukuma novada Domi 26.aprīlī, plkst. 12.00 Tukuma sporta skolas stadionā, Kuldīgas ielā 74, Tukumā, rīko atklātās sacensības vieglatlētikā. Sacensības notiks šādās disciplīnās:
- skrējiens 200m un 1500m/2000m;
- tāllēkšana;
- augstlēkšana.

Pieteikumus par dalību lūdzam iesniegt elektroniski uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu līdz 2015.gada 24.aprīlim. Sīkāka informācija par tālruni 29792404, Juris Kožeurovs.
Sacensību nolikums

 

"Tukuma Brāļi" viesojas Briselē

Drukāt

Pēc deputātes Ivetas Grigules ielūguma 24.-26. martā braucienā uz Briseli devās Sporta kluba/organizācijas "Tukuma Brāļi" pārstāvji - kluba vadītājs Jānis Eisaks, tehniskais direktors Ilvars Tabulēvics, kluba biedrs Artūrs Eisaks, kluba bokseris Kaspars Atmats, kluba biedrs Svjatoslavs Romaņins un „Tukuma Brāļu" Saldus filiāles vadītājs, bijušais Latvijas BMX izlases braucējs Igors Miņenko. Tur viņi apmeklēja Eiropas Parlamenta ēku un brīvajā laikā iepazinās tuvāk ar pašu pilsētu un tās arhitektūru, kā arī apciemoja vietējo cīņu sporta klubu „Octogone Fighting Club". Tajā bija interesanti salīdzināt viņu treniņu metodiku ar Latvijā izmantoto.

Lasīt tālāk...
 

Pilnā sparā sākusies reģistrācija lielākajam riteņbraukšanas seriālam - SEB MTB maratonam

Drukāt

SEB MTB 2 Medium  Igo Japiņa sporta aģentūras mājas lapā www.velo.lv un veikalos “Fans” turpinās reģistrācija tautas iecienītajam SEB MTB maratona seriālam, kas startēs 26. aprīlī ar tradicionālo posmu no Cēsīm līdz Valmierai. Piesakoties uz visiem posmiem līdz 19. aprīlim, dalībnieks saņems 20 procentu atlaidi. Plašāka informācija

 

Noslēgusies Latvijas III Ziemas Olimpiāde

Drukāt

IMG 7378   Aizvadītās nedēļas nogalē ir noslēgusies Latvijas III Ziemas Olimpiāde, kas no 6.līdz 8.martam norisinājās Siguldā un atsevišķos sporta veidos arī Priekuļos, Valmierā, Ventspilī un Tukumā. 
No Tukuma novada olimpiādē piedalījās 42 sportisti, kopvērtējumā iegūstot 10 vietu. Tukuma novada sportisti izcīnīja 2 ziemas Olimpiādes medaļas - Māra Zālīte zeltu snovbordā (sloupstails), bet Tukuma sieviešu hokeja komanda sudraba medaļu.
Ar Latvijas III Ziemas Olimpiādes sacensību rezultātiem ir iespējams iepazīties mājaslapā internetā: sigulda2015.olimpiade.lv, sadaļā "Rezultāti".

Lasīt tālāk...
 

Tukumā tiks noskaidroti Latvijas III Ziemas Olimpiādes labākie kērlinga spēlētāji

Drukāt

ziemas olimpiade 2015  No 6.līdz 8.martam notiks Latvijas III Ziemas Olimpiāde. Pieci no deviņiem Olimpiādē iekļautajiem sporta veidiem norisināsies Siguldā – kamaniņu sports, bobslejs, kalnu slēpošana, snovbords un distanču slēpošana. Savukārt atlikušo četru sporta veidu sacensības tiks organizētas citās Latvijas pilsētās un novados. Tukuma ledus hallē tiks noskaidroti Olimpiādes labākie kērlinga spēlētāji, Valmierā notiks hokeja turnīrs, Priekuļos sacentīsies biatlonisti, bet Ventspilī norisināsies šorttreka sacensības.
No Tukuma novada Olimpiādē piedalīsies 42 sportisti – snovborda, kalna slēpošanas, kērlinga un sieviešu un vīriešu hokeja sacensībās.

6.martā plkst.11.00 Tukuma ledus hallē Olimpiādes atklāšana
6. martā plkst.19.00 Siguldas Svētku laukumā notiks Latvijas III Ziemas Olimpiādes atklāšanas ceremonija ar dalībnieku parādi

Latvijas III Ziemas Olimpiādes sporta sacensības:

Lasīt tālāk...
   

Par naudas balvām Tukuma novada sportistiem

Drukāt

Šis gads ir pirmais Tukuma novadā, kad mūsu novada sportistiem tiks piešķirtas naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā. Kopš pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu beigām līdz pat 2009.gadam Tukuma pilsēta īstenoja tradīciju prēmēt sportistus par izciliem sasniegumiem, bet, sākoties krīzei valstī, novads bija spiests atteikties no šādas atzinības izteikšanas. Jautājums par prēmiju piešķiršanu novada sportistiem tika aktualizēts pērn aprīlī, kad Dome apstiprināja noteikumus „Naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā". Izvērtējot saņemtos pieteikumus atbilstīgi noteikumiem, par sportiskajiem sasniegumiem 2014.gadā tiks piešķirtas naudas balvas 25 Tukuma novada sportistiem, viņu treneriem un basketbola kluba „Tukums" 5 veterānu komandām. Kopējais naudas balvu apjoms ir 9002,00 euro. Ņemot vērā, ka sportists vai komanda var tikt prēmēti gan par sasniegumiem valstī, gan Eiropā, gan Pasaules čempionātos, un mūsu sportistiem šādi sasniegumi ir, izmaksājamās summas ir ļoti dažādas - no 45,00 euro līdz 1335,00 euro.

Lasīt tālāk...
 


1 lapa no 6

Interaktīvā ziņojumu karte

kartes baneris2

Kalendārs

Maijs 2015
P O T C Pie. Se. Sv.
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs