Tukuma novada pašvaldība

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Sākums Sports
Sports Tukuma novadā

Sporta pasākumi 2015.gada 1.ceturksnīPilnā sparā sākusies reģistrācija lielākajam riteņbraukšanas seriālam - SEB MTB maratonam

Drukāt

SEB MTB 2 Medium  Igo Japiņa sporta aģentūras mājas lapā www.velo.lv un veikalos “Fans” turpinās reģistrācija tautas iecienītajam SEB MTB maratona seriālam, kas startēs 26. aprīlī ar tradicionālo posmu no Cēsīm līdz Valmierai. Piesakoties uz visiem posmiem līdz 19. aprīlim, dalībnieks saņems 20 procentu atlaidi. Plašāka informācija

 

Noslēgusies Latvijas III Ziemas Olimpiāde

Drukāt

IMG 7378   Aizvadītās nedēļas nogalē ir noslēgusies Latvijas III Ziemas Olimpiāde, kas no 6.līdz 8.martam norisinājās Siguldā un atsevišķos sporta veidos arī Priekuļos, Valmierā, Ventspilī un Tukumā. 
No Tukuma novada olimpiādē piedalījās 42 sportisti, kopvērtējumā iegūstot 10 vietu. Tukuma novada sportisti izcīnīja 2 ziemas Olimpiādes medaļas - Māra Zālīte zeltu snovbordā (sloupstails), bet Tukuma sieviešu hokeja komanda sudraba medaļu.
Ar Latvijas III Ziemas Olimpiādes sacensību rezultātiem ir iespējams iepazīties mājaslapā internetā: sigulda2015.olimpiade.lv, sadaļā "Rezultāti".

Lasīt tālāk...
 

Tukumā tiks noskaidroti Latvijas III Ziemas Olimpiādes labākie kērlinga spēlētāji

Drukāt

ziemas olimpiade 2015  No 6.līdz 8.martam notiks Latvijas III Ziemas Olimpiāde. Pieci no deviņiem Olimpiādē iekļautajiem sporta veidiem norisināsies Siguldā – kamaniņu sports, bobslejs, kalnu slēpošana, snovbords un distanču slēpošana. Savukārt atlikušo četru sporta veidu sacensības tiks organizētas citās Latvijas pilsētās un novados. Tukuma ledus hallē tiks noskaidroti Olimpiādes labākie kērlinga spēlētāji, Valmierā notiks hokeja turnīrs, Priekuļos sacentīsies biatlonisti, bet Ventspilī norisināsies šorttreka sacensības.
No Tukuma novada Olimpiādē piedalīsies 42 sportisti – snovborda, kalna slēpošanas, kērlinga un sieviešu un vīriešu hokeja sacensībās.

6.martā plkst.11.00 Tukuma ledus hallē Olimpiādes atklāšana
6. martā plkst.19.00 Siguldas Svētku laukumā notiks Latvijas III Ziemas Olimpiādes atklāšanas ceremonija ar dalībnieku parādi

Latvijas III Ziemas Olimpiādes sporta sacensības:

Lasīt tālāk...
   

Par naudas balvām Tukuma novada sportistiem

Drukāt

Šis gads ir pirmais Tukuma novadā, kad mūsu novada sportistiem tiks piešķirtas naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā. Kopš pagājušā gadsimta deviņdesmito gadu beigām līdz pat 2009.gadam Tukuma pilsēta īstenoja tradīciju prēmēt sportistus par izciliem sasniegumiem, bet, sākoties krīzei valstī, novads bija spiests atteikties no šādas atzinības izteikšanas. Jautājums par prēmiju piešķiršanu novada sportistiem tika aktualizēts pērn aprīlī, kad Dome apstiprināja noteikumus „Naudas balvas par izciliem sasniegumiem sportā". Izvērtējot saņemtos pieteikumus atbilstīgi noteikumiem, par sportiskajiem sasniegumiem 2014.gadā tiks piešķirtas naudas balvas 25 Tukuma novada sportistiem, viņu treneriem un basketbola kluba „Tukums" 5 veterānu komandām. Kopējais naudas balvu apjoms ir 9002,00 euro. Ņemot vērā, ka sportists vai komanda var tikt prēmēti gan par sasniegumiem valstī, gan Eiropā, gan Pasaules čempionātos, un mūsu sportistiem šādi sasniegumi ir, izmaksājamās summas ir ļoti dažādas - no 45,00 euro līdz 1335,00 euro.

Lasīt tālāk...
   

Tukuma Sporta skolai jauns direktors

Drukāt

sergejs kovalovs  No šā gada 1.janvāra Tukuma Sporta skolas direktora amatā ir stājies Sergejs Kovaļovs. Sergejam Kovaļovam sporta jomā ir liela pieredze. Līdz šim viņš bijis treneris futbola klubā „Tukums 2000", pasniedzis sporta nodarbības Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskolā un Tukuma Sporta skolā.
Konkurss uz vakanto amatu „Tukuma Sporta skolas direktors" tika izsludināts 2014.gada 28.oktobrī. Uz to bija pieteikušies 12 pretendenti. Visām izvirzītajām konkursa prasībām atbilda 4 kandidāti, kuri tika izvirzīti uz konkursa otro kārtu. Apkopojot konkursa pirmajā un otrajā kārtā iegūtos rezultātus, atbilstīgi atklātā konkursa nolikuma prasībām, Tukuma novada Domes izveidota komisija 2014.gada 1.decembrī kā atbilstošāko pretendentu Tukuma Sporta skolas direktora amatam izvirzīja Sergeju Kovaļovu, kurš 18.decembra Tukuma novada Domes sēdē tika apstiprināts par Tukuma Sporta skolas direktoru.

Saistītie raksti

 

Tukuma Sporta skolas šautuvē veikti remontdarbi

Drukāt

IMG 4734  Šā gada 10. un 11.janvārī Tukuma Sporta skolas šautuvē norisinājās Latvijas komandu čempionāts šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem. Sacensībās piedalījās 132 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām, tostarp 32 dalībnieki no Tukuma.

Lasīt tālāk...
   

Sporta pasākumi decembrī Tukuma Sporta un atpūtas kompleksā

Drukāt

10. decembrī
18.30 Novada 2014./2015.gada sporta spēles dambretē

13. decembrī
10.00 Novada 2014./2015.gada sporta spēles novusā

Lasīt tālāk...
 

Pabeigti būvdarbi pie Pauzera pļavas mākslīgā seguma futbola laukuma

Drukāt

gerbtuves pauzra plava  Pēc intensīva darba pabeigti Pauzera pļavas mākslīgā seguma futbola laukuma attīstības un labiekārtošanas projekta būvdarbi, kas 2.decembrī tika nodoti ekspluatācijā.

 Līdzās jau esošajam mākslīgā seguma futbola laukumam, Revolūcijas ielā 4, Tukumā, uzstādīti rūpnieciski izgatavoti moduļi, kuros ir izbūvētas atbilstošas un kvalitatīvas telpas sportistu vajadzībām – četras garderobes sportistiem ar tualetēm un dušām, kuras ir aprīkotas arī ar mēbelēm, divas treneru un tiesnešu telpas, viena noliktavas telpa inventāra glabāšanai, kā arī tualetes skatītājiem, kuras piemērotas arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Beidzot futbolisti un viņu treneri ir tikuši pie apkurināmām garderobēm, kuras var ērti lietot arī aukstos laika apstākļos. Skatītāju ērtībām uz sporta kompleksa ēkas jumta ir izbūvēta neliela terase, no kuras var ērti vērot futbola sacensības un treniņus.
Sporta kompleksa ēkai ir pievadīta centralizētā ūdensapgāde un kanalizācija no pilsētas tīkliem. Uz projektētā ūdensvada ierīkots arī viens ūdens hidrants ugunsdzēsības vajadzībām.

Lasīt tālāk...
 


1 lapa no 5

Interaktīvā ziņojumu karte

kartes baneris2

Kalendārs

Marts 2015
P O T C Pie. Se. Sv.
23 24 25 26 27 28 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs