Tukuma novada pašvaldība

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Sākums Sports
Sports Tukuma novadā

Sporta pasākumi 2015.gada 1.ceturksnīTukuma Sporta skolai jauns direktors

E-pasts Drukāt

sergejs kovalovs  No šā gada 1.janvāra Tukuma Sporta skolas direktora amatā ir stājies Sergejs Kovaļovs. Sergejam Kovaļovam sporta jomā ir liela pieredze. Līdz šim viņš bijis treneris futbola klubā „Tukums 2000", pasniedzis sporta nodarbības Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskolā un Tukuma Sporta skolā.
Konkurss uz vakanto amatu „Tukuma Sporta skolas direktors" tika izsludināts 2014.gada 28.oktobrī. Uz to bija pieteikušies 12 pretendenti. Visām izvirzītajām konkursa prasībām atbilda 4 kandidāti, kuri tika izvirzīti uz konkursa otro kārtu. Apkopojot konkursa pirmajā un otrajā kārtā iegūtos rezultātus, atbilstīgi atklātā konkursa nolikuma prasībām, Tukuma novada Domes izveidota komisija 2014.gada 1.decembrī kā atbilstošāko pretendentu Tukuma Sporta skolas direktora amatam izvirzīja Sergeju Kovaļovu, kurš 18.decembra Tukuma novada Domes sēdē tika apstiprināts par Tukuma Sporta skolas direktoru.

Saistītie raksti

 

Tukuma Sporta skolas šautuvē veikti remontdarbi

E-pasts Drukāt

IMG 4734  Šā gada 10. un 11.janvārī Tukuma Sporta skolas šautuvē norisinājās Latvijas komandu čempionāts šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem. Sacensībās piedalījās 132 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām, tostarp 32 dalībnieki no Tukuma.

Lasīt tālāk...
   

Sporta pasākumi decembrī Tukuma Sporta un atpūtas kompleksā

E-pasts Drukāt

10. decembrī
18.30 Novada 2014./2015.gada sporta spēles dambretē

13. decembrī
10.00 Novada 2014./2015.gada sporta spēles novusā

Lasīt tālāk...
 

Pabeigti būvdarbi pie Pauzera pļavas mākslīgā seguma futbola laukuma

E-pasts Drukāt

gerbtuves pauzra plava  Pēc intensīva darba pabeigti Pauzera pļavas mākslīgā seguma futbola laukuma attīstības un labiekārtošanas projekta būvdarbi, kas 2.decembrī tika nodoti ekspluatācijā.

 Līdzās jau esošajam mākslīgā seguma futbola laukumam, Revolūcijas ielā 4, Tukumā, uzstādīti rūpnieciski izgatavoti moduļi, kuros ir izbūvētas atbilstošas un kvalitatīvas telpas sportistu vajadzībām – četras garderobes sportistiem ar tualetēm un dušām, kuras ir aprīkotas arī ar mēbelēm, divas treneru un tiesnešu telpas, viena noliktavas telpa inventāra glabāšanai, kā arī tualetes skatītājiem, kuras piemērotas arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Beidzot futbolisti un viņu treneri ir tikuši pie apkurināmām garderobēm, kuras var ērti lietot arī aukstos laika apstākļos. Skatītāju ērtībām uz sporta kompleksa ēkas jumta ir izbūvēta neliela terase, no kuras var ērti vērot futbola sacensības un treniņus.
Sporta kompleksa ēkai ir pievadīta centralizētā ūdensapgāde un kanalizācija no pilsētas tīkliem. Uz projektētā ūdensvada ierīkots arī viens ūdens hidrants ugunsdzēsības vajadzībām.

Lasīt tālāk...
 

Būtiskas pārmaiņas sporta jomā

E-pasts Drukāt

 IMG 5577 Tukuma novada pašvaldībā tiek veiktas būtiskas pārmaiņas sporta jomā ar mērķi uzlabot sporta dzīvi pilsētā un pagastos, kas līdz šim ir bijusi sadrumstalota.
Jau šā gada 23.oktobra sēdē Tukuma novada Dome lēma par novada sporta jomas optimizāciju (prot. Nr.12, 14.§.), kas paredz būtiski uzlabot novada sporta jomas organizāciju, paplašināt materiālo bāzi un palielināt sporta attīstību novadā. Sakarā ar Tukuma Sporta skolas direktores Lindas Dreimanes aiziešanu no darba un Tukuma novada pašvaldības aģentūras „Tukuma Sporta un atpūtas komplekss" direktora Andra Kopiņa vēlmi pārtraukt darba attiecības, tika izsludināts arī konkurss uz Tukuma Sporta skolas direktora amatu, kurš pārvaldīs sporta dzīvi Tukuma novadā.

Lasīt tālāk...
     

Turpinās gatavošanās nākamajām „Jaunie Rīgas sargi: atceries Lāčplēšus" spēlēm

E-pasts Drukāt

Spītējot lietum un vējam, pirmā spēle „Jaunie Rīgas sargi: atceries Lāčplēšus" Valmierā aizvadīta godam, bet turpinās pieteikšanās uz nākamajām

Piektdien, 10.oktobrī, drosmīgi un zinātkāri jaunieši piedalījās patriotiskā spēles „Jaunie Rīgas sargi: atceries Lāčplēšus!" Valmieras kārtā, kur pierādīja izturību, zināšanas un komandas saliedētību. Pasākums notika Valmieras estrādē un tās apkārtnē, un pulcēja 102 jauniešus no Siguldas, Valmieras, Valkas, Strenčiem, Rīgas, Mālpils, Krimuldas un Cēsīm.

Lasīt tālāk...
 

Irlavas sporta nams. Sacensības OKTOBRĪ

E-pasts Drukāt

4.10. 10:00 Vasaras tūre ŠAHĀ /6 kārta/ noslēgums
4.10. 14:00 FLORBOLS. Latvijas čempionāts sievietēm 1.līga IRLAVA/Tukums : LiepU
4.10. 17:00 FLORBOLS. Latvijas čempionāts vīriešiem 1.līga IRLAVA/AVANT : RSU
12.10. 10:00 Vasaras tūre NOVUSĀ /6 kārta/ noslēgums

Lasīt tālāk...
 

Olimpiskā diena 2014

E-pasts Drukāt

Piektdien, 26.septembrī visā Latvijā notiks "Olimpiskā diena 2014", kuras laikā izglītības iestāžu audzēkņi un pedagogi iesaistīsies kopīgās sporta aktivitātēs. Pie Tukuma ledus halles plkst 9.30 notiks atklāšanas parāde un dažādas sporta aktivitātes. Skolu un bērnudārzu iestādes ir aicinātas atbalstīt Olimpisko dienu, rīkojot pie sevis pasākuma atklāšanas parādi un kopīgu rīta vingrošanu.

Lasīt tālāk...
 


1 lapa no 5

Interaktīvā ziņojumu karte

kartes baneris2

Kalendārs

Janvāris 2015
P O T C Pie. Se. Sv.
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs