Events Calendar

Tukku Magi pagalma atklāšana un radošā izaicinājuma "48 stundu kinofest Cinevillā" izaicinājums
Sunday, 20. September 2020, 16:00 - 20:00

20.septembrī plkst. 16.00 Pasta ielas 26 pagalmā aicinām piedalīties publiska mākslas darba “Breathe with Me” (“Elpo kopā ar mani”) tapšanā! “Elpo kopā ar mani” ir mākslas darbs, ko mēs radām, uzgleznojot savu elpu – ar otu uzvelkot līnijas uz audekla, sienas vai citas virsmas. Katra līnija ir tik gara, cik gara ir mūsu elpa.

Pēc pasaules elpas uzgleznošanas TUKKU MAGI pagalmā notiks Rīgas Starptautiskā īsfilmu festivāla “2Annas” un Kinopilsētas “Cinevilla” rīkotais radošais izaicinājums “Tukuma 48h kino komūna Cinevillā” noslēguma pasākums, kurā būs skatāmas labākās 48 stundu laikā Tukuma novadā izveidotās īsfilmas, un konkursantu apbalvošanas ceremonija. Pēc žūrijas vērtējuma labākie īsfilmas veidotāji no Tukuma novada pašvaldības saņems 1000 EUR naudas balvu (pirms nodokļu nomaksas), kā arī speciālbalvu no Tet, bet skatītāji par savu favorītu varēs balsot atsevišķi.


Savukārt pēc svinīgās apbalvošanas ceremonijas un īsfilmu noskatīšanās, ap plkst. 18.00, īpašo pagalma atmosfēru radīs “Rihards Lībietis Orchestra”

Pasākuma laikā būs iespējams:
- apskatīt bijušajā Valsts Tukuma fermentu rūpnīcas ēkā atrastos priekšmetus (no 20. līdz 27. septembrim no plkst. 17.00 līdz 20.00);
- izveidot TUKKU MAGI personalizētu piemiņas zīmi;
- vērot gaismas spēles un instalācijas TUKKU MAGI pagalmā;
- nobalsot par savu favorīti – īsfilmu, kas tapusi 48 stundu laikā.

Par omulību un komfortu vakarā varat parūpēties paši, paņemot līdzi pledu vai krēsliņu.

Pasākums tiks filmēts un fotografēts.

Afiša

Location Pasta iela 26, Tukums, Tukuma pilsēta, LV-3101, Latvija