GDP logo konkurss 2018 1Programma “Ģimenei draudzīga pašvaldība” ir Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) uzsākta iniciatīva. Tās mērķis ir izveidot ilgtermiņā funkcionējošu un viegli pārskatāmu vietni, kurā ikvienam būtu iespēja iepazīties ar pilnu informāciju par pašvaldībās pieejamām daudzveidīgajām iespējām, piedāvājumiem un atbalstu ģimenēm ar bērniem.

Konkurss norisinās arī 2018. gadā, kurā atšķirībā no iepriekšējā gada tiks vērtētas visas 119 Latvijas pašvaldības neatkarīgi no iesūtītās informācijas apjoma. No šī gada 3. septembra līdz 17. oktobrim savu vērtējumu izteikt un balsot var ikviens interesents. Lai palīdzētu Tukumam uzvarēt šajā konkursā,  jūsu viedoklis ir ļoti svarīgs!

Nobalsot iespējams šeit: www.vietagimenei.lv 

Aicinām iedzīvotājus izteikt viedokļus, lai pašvaldību padarītu ģimenēm draudzīgāku! Pašvaldība, kuras iedzīvotāji balsošanas aptaujā aktīvi sniegs priekšlikumus, varēs iegūt konkursa lieldrauga SIA “Jūrmalas Mežaparki” specbalvu 3000 eiro vērtībā rotaļu laukuma elementa iegādei.