Drukāt

Lai stiprinātu uzņēmējdarbības garu un kopējo sadarbību, pašvaldība šā gada 16.oktobrī apbalvos uzņēmējus 14 dažādās nominācijās - Gada Dižuzņēmējs, Gada IIN Dižmaksātājs, Gada Dižlauksaimnieks, Gada dižākā izaugsme, Gada dižākais suminājums, Gada pasaules Dižatklājējs, Gada Dižmecenāts sportā, Labākais izmitināšanas uzņēmums Tukumā un apkārtnē, Gada sociāli atbildīgākais Dižuzņēmums, Gada jaunais Dižuzņēmējs, Gada dižākais pašvaldības sadarbības partneris, Gada lauku dzīves Dižveicinātājs, Gada Dižēdinātājs, Gada Dižeksportētājs.
Godināšanas pasākums notiks Tumes Kultūras namā, plkst.19:00. Aicinām pievienoties, atbalstot uzņēmējus un baudot vakara pasākumu kopā ar sociālā tīkla “Draugiem.lv” runasvīru Jāni Palkavnieku, Tukuma mūzikas skolas instrumentālo trio “Noskaņa”, kas sniegs skanīgu vakara koncertu, un grupu “Mākoņstūmēji”, kas iepriecinās ar lustīgu balli. Pasākuma laikā darbosies bārs un zviedru galds.
Lūgums apstiprināt savu dalību, iemaksājot Tukuma novada Domes pamatkontā dalības maksu 15,- euro no personas un aizpildot pieteikuma anketu. Kontaktpersona - Zane Siliņa, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., mob.29807500.
Papildus informāciju par citiem Uzņēmēju dienas pasākumiem skatīt pašvaldības mājaslapā.
Būsiet laipni gaidīti!