NIIN grafiksTukuma novada pašvaldība nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksātājiem ir izsūtījusi maksāšanas paziņojumus par aprēķināto nekustamā īpašuma nodokli 2019.gadam.

Lielgabaritu a2Arī šogad pašvaldība veiks bezmaksas lielgabarīta atkritumu izvešanu pilsētā.

ikonas satiksmes ierobezojumiSakarā ar kanalizācijas tīklu pārbūvi laika periodā no 2019. gada 18. marta līdz 2019. gada 10. maijam būs slēgts ceļa posms no Lauku ielas (Tukuma novada internātpamatskolas) līdz Raudas un Pasta ielas rotācijas aplim (ieskaitot). Būvdarbu zonā tiks saglabāta sabiedriskā un operatīvā transporta kustība.

ikonas PIEJURASakarā ar Dabas resursu nodokļa likmes izmaiņām (no 35,00 EUR/t uz 43,00 EUR/t), no 2019.gada 1. janvāra tiks mainīts SIA “Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība “Piejūra”" atkritumu savākšanas tarifs, paaugstinot maksu par Dabas resursu nodokļa palielinājumu. Tas sastāv no 3 komponentēm: atkritumu apglabāšanas tarifa, Dabas resursu nodokļa un izvešanas tarifa.

lOGO PRIVATUMA POLITIKAPersonas datu apstrādes juridiskais pamatojums (privātuma politika)

ikonas satiksmes ierobezojumi
Aicinām iedzīvotājus un pilsētas viesus sekot norādēm par izmaiņām un ierobežojumiem satiksmē!

Pieteikties pie Tukuma novada Domes deputātiem uz pieņemšanu iespējams pa tālruņiem 63122231, 29288876, 80205111
pa e-pastu:Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.