Notikumu kalendārs

NE Pareizie Dziesmu svētki
Piektdiena, 8. Marts 2019, 19:00 - 20:30
LIELIZRĀDE ar dziesmām, jokiem un pārģērbšanos.

Šajā izrādē ar mīlestību un smaidu mums būs iespēja paskatīties uz to, kas mums ir dārgs, par ko mēs dusmojamies un kādi mēs paši esam.

Uzvedumā skatītāji varēs tikties ar iemīļotām grupām un dziedātājiem aktieru atveidojumā un interpretācijā - Donu, “TRĪS TENORIEM”, Ingusu Pētersonu, Vari Vētru, Olgu Rajecku, Uģi Rozi, Mirdzu Zīveri, Imantu Vanzoviču, "Eldorado”, Eduardu Rozenstrauhu, Ojāru Grīnbergu, Ritu Trenci, Lingu, Imantu Skrastiņu "Līviem", "Liepājas brāļiem" u.c..
Būs iespēja piedalīties improvizētā dziesmu aptaujā un noskaidrot gadsimta labākos izpildītājus.
Uzvedumā piedalīsies arī sabiedrībā pazīstamas valsts amatperonas, kuras atmiņā atsauks dažādus sabiedrībās rezonansi izpelnījušos notikumus. Kā arī, skatītāji varēs noskaidrot, kurš ir “Gudrāks par piektklasnieku” – Aivars no Ventspils vai Artuss no Rīgas. Tas viss, protams, arī aktieru atveidojumā.
Bērniem vecumā līdz 12 gadiem, ja nav nepieciešama atsevišķa sēdvieta, biļete nav nepieciešama.
Lomās: Mārtiņš Egliens, Elīna Avotiņa, Mārtiņš Brūveris, Marģers Eglinskis, Juris Jope vai Kristians Kareļins, Viktors Ellers vai Pēteris Lapiņš
Piedalās deju grupa Kārļa Boža vadībā.
Režisors: Mārtiņš Egliens
Tērpu māksliniece: Danuta Ābele
Scenogrāfija: Elizabete Trumpe
Horeogrāfs: Kārlis Božs
Skaņu un gaismu režija: Dainis Āboliņš
Producente: Laila Ilze Purmaliete

Biļešu rezervācija pa mob.20005704 un biļetes pārdošanā ar 5.novembri Slampes Kultūras pils kasē un biļešu paradīzes kasēs vai internetā. Ieeja 8€, 10€, 12€, 15€, 16€
Atrašanās vieta Slampes kultūras pils, Kultūras pils, Slampe, Slampes pagasts, LV-3119, Latvija