Notikumu kalendārs

Dārza svētki “Rozītēs” – mazie Rožu svētki Tukumā
Sestdiena, 27. Jūlijs 2019
Lielākais rožu kolekcijas dārzs “Rozītes” Tukuma pusē aicina uz Dārza svētkiem! Mēs, tukumnieki, tos dēvējam ar' par mazajiem Rožu svētkiem.


No plkst. 11.00 dārzs būs atvērts ikvienam apmeklētājiem. Te šajā dienā dārzs būs iepazīstams ne vien ar “Unikālās rožu kartes” palīdzību vai izejot “Dārza neparasto augu taku”. Šajā sestdienā dārzā būs izveidots “Ziedu labirints” un “Smaržu kaleidoskops”.

Ikviens, kas būs atbraucis uz dārzu, varēs ne vien iepazīt 4000 ziedu kolekciju, bet arī pats tikt pie savas rozes, jo svētku laikā darbosies arī Rožu tirgus. Brīva atmosfēra un piknikam raksturīgā gaisotne valdīs ikvienā dārza nostūrī.

Būs protams arī koncerti – gan dienas vidū, gan vakarā. Vakara koncerts solās īpašs, jo to spēlēs “Iļģi”. Tas nozīmē, ka sagaidāms ne vien koncerts, bet arī kopīga sadancošanās.

Tiem, kas ieradīsies dārzā jau dienas pirmajā pusē (no plkst 11.00 līdz 15.00), ieeja būs 3,00 EUR, savukārt vēlajiem braucējiem (pēc plkst. 15.00) – 5,00 EUR. Pēcpusdienas biļetes iegādājamas iepriekšpārdošanā www.bilesuparadize.lv

PASĀKUMA AFIŠA
Atrašanās vieta Rozītes, Kolekcijas dārzs | dailasrozes.lv, Rozītes, Sēmes pagasts, LV-3110, Latvija