Notikumu kalendārs

Koncerts "Vasaras Noskaņojums" Jaunmoku pils dārzā
Sestdiena, 13. Jūnijs 2020, 15:00 - 16:15

13. jūnijā Jaunmoku pils dārzā notiks Daumanta Kalniņa jaunās programmas “Vasaras noskaņojums” koncerts. Tas būs mūziķa “muzikālo noskaņojumu” turpinājums ar nu pat tapušo jauno programmu, kas tiks aizsākta atskaņot koncertos ārpus pilsētvides Vasarsvētku laikā. 

Tajā muzicēs tās autors un solists – Daumants Kalniņš un taustiņinstrumentālists– Romāns Vendiņš.

Pirmie programmas koncerti norisināsies Vasarsvētku laikā, 30. maijā Jaunpils pilī un 31. maijā Vecpiebalgas Kārļa Skalbes “Saulrietos”, bet 13. jūnijā plkst. 15:00 un 18:00 to dzirdēsim Jaunmoku pils dārzā.  

Tā kā valstī līdz 9.jūnijam noteikts ārkārtējs stāvoklis, koncerts notiks, ievērojot pasākuma apmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu, pieļaujot līdz 25 apmeklētājus katram koncertam.

Pasākuma producents –Mūzikas nams Daile, sīkāka informācijas:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..www.dailesnams.lv.

Biļetes pieejamas būs TIKAI internetā – www.bilesuparadize.lv.

Pirms koncerta viesi būs gaidīti Jaunmoku pils ģimenes restorānā baudīt jauno vasaras sezonas piedāvājumu, kā arī paildzināt viesošanos Jaunmokās atpūšoties un nakšņojot pils viesnīcā. Sīkāka informācija par iespējām www.jaunmokupils.lv

Atrašanās vieta Jaunmoku pils, Rīgas - Ventspils šosejas 75km, Tumes pagasts, LV-3139, Latvija