Kazu dejaVai atceraties, kāda bija Jūsu kāzu deja? “Precību spēles Tukumā 2019” aicina izdzīvot šo emocionālo stāstu vēlreiz!

Aicinām pārus pieteikties svētku laikā nodejot uz skatuves savu kāzu deju! Bet, lai kājas nedrebētu un satvēriens būtu stingrāks, lai dejas solis nejuktu vai varbūt iemācīties jaunu deju, līdz 1. jūlijam ikviens no šiem pāriem, kas uzdrošināsies savu deju nodejot, profesionālu pedagogu vadībā varēs nostiprināt deju soļus vai apgūt oriģinālu un atraktīvu deju.

Precibu speles 2019

Tukuma novada svētki
Precību spēles Tukumā
2019. gada 12.-14. jūlijā

Vasaras vidū - no 12. līdz 14.jūlijam Tukumā atkal svinam lielos svētkus – “Precību spēles Tukumā” – senas tradīcijas jaunās noskaņās.
Pilsētas centrā – Brīvības laukumā būs liegs un romantisks noskaņojums, Pauzera pļavās – pikniks un festivāla gaisotne. Vēsturiskā Precību tirgus ainas, Mākslinieku un Kāzu ielas, lielgabarīta transporta līdzekļu parāde, velobrauciens, līgavu skrējiens un pirmais valsis. Izrādīšanās un dižošanās, saskatīšanās un prieks par satikšanos.
Kā ierasts būs gan amatnieku un mājražotāju tirdziņš, gan Latvijas labākie mūziķi ar savām dziesmās uz visām skatuvēm. Starp māksliniekiem, kas viesosies svētkos, būs gan "Menuets" un "Otra puse", gan "Carnival Youth" un Ralfs Eilands. Un būšot vēl ne viens viens dižs vārds...
Svētdienas vakarā kā pārsteigums Durbes estrādē – deju lieluzvedums ar tādu pašu nosaukumu kā visi svētki - "Precību spēles Tukumā".
Ieplāno būt Tukumā atkal uz trīs lustīgām dienām!
Pie programmas šobrīd strādājam. Seko mūsu lapai Facebook! – www.facebook.com/PrecibuSpelesTukuma