Pūres pamatskola

Pūres pamatskola „Skola”, Pūres pagasts, Tukuma novads, LV – 3124
            Direktore Dace Strazdiņa;

            Tālrunņi  63191207

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   
           

 

 

Pūres pagasta pirmsskolas izglītības iestāde “Zemenīte”
            Zemeņu iela 7, Pūres pagasts, Tukuma novads, LV - 3124
            Direktore Velga Dektere
            Tālrunis 63191140;
            e-pasts:
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Pūres pagasta pirmsskolas izglītības iestāde „Zemenīte” dibināta 1968. gadā. Kopš 1972.gada iestāde darbojas bērnudārza vajadzībām projektētā ēkā ar plašu teritoriju, kurā iekārtoti zālāji ar puķu dobēm un augļu kociņiem, sporta zona un rotaļu laukumi bērnu kustību aktivitāšu organizēšanai.

 

Pirmsskolas izglītības iestāde ”Zemenīte” piedāvā bērniem apgūt licencētās pirmsskolas izglītības un piecgadīgo un sešgadīgo bērnu obligātās pirmsskolas izglītības programmas.

 

„Zemenītē” vienmēr tikušas godātas latviskās tradīcijas, svinēti gadskārtu ieražu svētki un organizēti pasākumi brīvā dabā. Iestādē darbs notiek latviešu valodā.

 

PII “Zemenīte” ir:

 

- Sastapšanās vieta bērniem, kur viņi mācās draudzīgi sadzīvot, kur viņiem ir kopīgas spēles, nodarbības un izpriecas.

- Izglītības vieta bērnu radošo, motoro, sociālo vēlmju veicināšanai, bērnu sagatavošanai pamatizglītības ieguvei.

- Aprūpes vieta, kur kvalificēti pedagogi garantē bērnu tālāko fizisko un garīgo attīstību.

- konsultāciju centrs, kur bērnu vecāki var saņemt profesionālus padomus bērnu audzināšanas jautājumos un krīzes situācijās.

 

Iestādē darbojas 5 grupas: 1.jaunākā grupa - divgadīgiem bērniem, 2.jaunākā grupa – trīsgadīgiem bērniem, vidējā grupa - četrgadīgiem bērniem,  vecākā grupa  - piecgadīgiem bērniem un vecākā  grupa ar  darba laiku 7 stundas, bērniem, kas apgūst piecgadīgo un sešgadīgo bērnu obligātās pirmsskolas izglītības programmu.

Darba laiks: katru darba dienu no 7.00 līdz 19.00