Slampes pagasta Kultūras pils 

Adrese: Slampe,Slampes pagasts,Tukuma nov.,LV-3119
Vadītāja: Ivonna Bredovska
Tālr. 28340610
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kultūras darba organizatore: Regīna Maļika
Tālr. 25528920
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Slampes kultūras pils atklāšana - 1978. gads 23. decembris.
Slampē notika dažādas kultūras aktivitātes arī pirms kultūras pils atklāšanas.

Šobrīd kultūras pilī darbojas 12 amatiermākslas kolektīvi un pensionāru klubs "Zelta rudens":

 1. 2016. gada 30. aprīlī Slampes senioru deju kolektīvam apritēja 50 gadi. Kolektīvs dejojis savas darbības laikā visos Dziesmu un deju svētkos, neskaitāmos draudzības koncertos. Dejots Čehijā, Slovākijā, Ungārijā ,Krievijā, Lietuvā,Itālijā,Turcijā. Kolektīvā ir 21 dalībnieks.
  Vadītāja: Gunta Krecere
 2. Folkloras kopa "Pūrs" darbojas no1987. gada. 2017. gada 22. aprīlī nosvinēja 30 gadu jubileju. Dziedāts daudzviet Latvijā, piedalījušies festivālos Čehijā, Slovākijā, Horvātijā, Lietuvā, Krievijā, kā arī starptautiskajos festivālos "Baltika". Folkloras kopu dibinājis ilggadējais kultūras pils direktors Valfrīds Horsts un vadītāja Anita Apine. Kopā darbojas 26 dalībnieki.
  Vadītāja: Anita Apine
 3. Slampes jauniešu deju kolektīvs darbojas no kultūras pils pirmsākumiem. Piedalījies vairākos sadraudzības koncertos, festivālos. Deju kolektīvs jau 5. gadu darbojas ar nosaukumu "Liesma". Kolektīvā 16 dalībnieki.
  Vadītāja: Ligija Cīrule
 4. Vidējās paaudzes deju kolektīvs "Namejs" dibināts 2010. gada 20. janvārī. Pirmā vadītāja bija Inta Strautmane, bet no 2012. gada kolektīvu vada Gunta Krecere. Dejotāji ar savām dejām priecē skatītājus pagastā, novadā, starpnovados un arī ārpus valsts robežām. 2013. un 2018. gadā kolektīvs piedalījies Dziesmu svētkos. Koncertējuši gan Lietuvā, gan Eiropeādēs Zviedrijā, Somijā un Portugālē. Skatēs startē ar labiem panākumiem. Darbojas 24 dalībnieki.
  Vadītāja: Gunta Krecere
 5. Slampes amatierteātris darbojies ilgu laiku pirms kultūras pils atklāšanas. Katru gadu tiek iestudēta jauna luga. Ilgus gadus to vadījis Valfrīds Horsts. Nu jau vairākus gadus režisore Ivonna Bredovska. Kolektīvā 12 dalībnieki.
  Vadītāja: Ivonna Bredovska
 6. Sieviešu vokālais ansamblis darbojas ļoti sen, bet ar nosaukumu "Gamma" 21. sezonu. 10 gadus to veiksmīgi vadīja Ināra Vičmane. Tagad to vada Vija Fogele. Ansamblis piedalās koncertos gan mājās, gan pie draugiem novadā un kaimiņu novados.
  Vadītāja: Vija Fogele
 7. Audēju pulciņš. Darbojas jau septīto gadu. To dibināja un pirmā vadītāja Aija Klētiņa, vēlāk Dina Zīriņa, tagad Tatjana Šleinere. Pulciņā darbojas 6 audējas. Katru gadu notiek darbu izstādes.
  Vadītāja: Tatjana Šleinere
 8. Jau no1980. gada Slampes kultūras pilī darbojas arī bērnu teātris "Spārni" . Piedalījies visās skolu teātru skatēs, sarīkojumos Slampē. Tagad 12 dalībnieki.
  Vadītāja: Ivonna Bredovska
 9. Jauniešu vokālais ansamblis "RIO" pastāv no 2013. gada. Pirmā vadītāja bija Rita Lazare, tad Signe Pranča, tagdējā vadītāja Vija Fogele. Piedalās skatēs, koncertos.
  Vadītāja: Vija Fogele
 10. Pirmsskolas vokālais ansamblis "Saulstariņi". Darbojas 6 gadus.
  Vadītāja: Anita Apine
 11. Bērnu deju kolektīvs "Vijumiņš", kas dibināts 2013. gadā. Pirmais vadītājs Uģis Zvirbulis. No 2017. gada kolektīvu vada Madara Ozoliņa.
  Vadītāja: Madara Ozoliņa
 12. Bērnu deju kolektīvs "Jumaliņa". Dibināts 2015. gadā.
  Vadītāja: Madara Ozoliņa
 13. Bērnu deju kolektīvs "Jumalēni". Dibināts 2016. gadā. 
  Vadītāja: Madara Ozoliņa
 14. Kultūras pilī 33 gadus darbojas pensionāru klubs "Zelta rudens", kura dibināšanā piedalījies Valfrīds Horsts. ”Zelta rudens” uzņem draugus savās mājas un arī dodas uz sarīkojumiem novadā un blakus novados. Sešus gadu to vadīja Rita Kazuša,  tagad Mudīte Cīrule. Klubā darbojas 40-50 dalībnieki.
  Vadītāj: Mudīte Cīrule

Kultūras pils sarīkojumu apmeklētāju skaits pēdējos piecos gados apmērām 57200.

Notiek gadskārtu tradīciju sarīkojumi - Lieldienas, Jāņi, Ziemassvētki. Svinam valsts svētkus - Latvijas proklamēšanas diena u.c. Amatiermākslas kolektīvu jubilejas ik pa pieciem gadiem un kolektīvu festivāli, draudzības koncerti, radošās dienas. Ik pa diviem gadiem notiek komēdiju festivāls "Vitamīns "C"" -, ikgadējs mākslas dienu sarīkojums, Tukuma novada skolu deju kolektīvu festivāls "Zemgales bļoda".  Notiek arī Ģimenu diena, kas kļūs par tradīciju u.c. Regulāri notiek gleznu un lietiškās mākslas izstādes.
Priecājamies par novada un blakus novadu koncertu, profesionālo teātru izrāžu apmeklētājiem.