Slampes pagasta Kultūras pils 

Adrese: Slampe,Slampes pagasts,Tukuma nov.,LV-3119
Vadītāja: Ivonna Bredovska
Tālr.: 28340610
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Kultūras darba organizatore: Regīna Maļika
Tālr.: 25528920
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Slampes kultūras pils atklāšana - 1978.gads 23.decembris.
Slampē notika dažādas kultūras aktivitātes arī pirms kultūras pils atklāšanas.

Šobrīd kultūras pilī darbojas 12 amatiermākslas kolektīvi un pensionāru klubs „Zelta rudens”:
1.Slampes senioru deju kolektīvam apritēja 2016.gada 30.aprīlī 50 gadi. Kolektīvs dejojis savas darbības laikā visos Dziesmu un deju svētkos, neskaitāmos draudzības koncertos,
Dejots Čehijā, Slovākijā, Ungārijā ,Krievijā, Lietuvā,Itālijā,Turcijā.21 dalībnieki.
Vadītāja Gunta Krecere.

2.Folkloras kopa „Pūrs” darbojas jau 29 sezonu. 2017.gada 22.aprīlī svinēs 30gadu jubileju. Dziedāts daudzviet Latvijā, piedalījušies festivālos Čehijā, Slovākijā, Horvātijā, Lietuvā, Krievijā, kā arī starptautiskajos festivālos „Baltika”.
Folkloras kopu dibinājis ilggadējais kultūras pils direktors Valfrīds Horsts un vadītāja Anita Apine. Kopā darbojas 26 dalībnieki.Vadītāja Anita Apine.

3.Slampes jauniešu deju kolektīvs darbojas no kultūras pils pirmsākumiem. Piedalījies vairākos sadraudzības koncertos, festivālos. 16 dalībnieki.
Vadītāja Ligija Cīrule.

4. 6 gadus darbojas vidējās paaudzes deju kolektīvs „Namejs” un sagādā prieku gan Slampes ļaudīm, gan novada, gan blakus novadu cilvēkiem. 24 dalībnieki.
Vadītāja Gunta Krecere.

5.Slampes amatierteātris darbojies ilgu laiku pirms kultūras pils atklāšanas. Katru gadu tiek iestudēta jauna luga. Ilgus gadus to vadījis Valfrīds Horsts. Nu 14 gadus režisore Ivonna Bredovska. 12 dalībnieki.

6.Sieviešu vokālais ansamblis darbojas ļoti sen, bet ar nosaukumu „Gamma” 17. sezonu. 10 gadus to veiksmīgi vadīja Ināra Vičmane. Tagad to vada Inese Beigate.
Ansamblis piedalās koncertos gan mājās, gan pie draugiem novadā un kaimiņu novados.

7.Audēju pulciņš. Darbojas 4. gadu un 6 audējas.To dibināja un pirmā vadītāja Aija Klētiņa.,vēlāk Dina Zīriņa, tagad Tatjana Šleinere.
Divu gadus piedalās akcijā “Satiec savu meistaru.”

8.Slampes kultūras pilī darbojas arī bērnu teātris „Spārni” jau no1980.gada.Piedalījies visās skolu teātru skatēs, sarīkojumos Slampē. Vadītāja Ivonna Bredovska. Tagad 12 dalībnieki.
9.Jauniešu vokālais ansamblis “RIO” no 2013.gada..Pirmā vadītāja Rita Lazare.Darbojas 3 gadus.Piedalās skatēs,koncertos.
Otro sezonu vadītāja Signe Pranča.
10.Pirmsskolas vokālais ansamblis “Saulstariņi”.Darbojas 3 gadus.Vadītāja Anita Apine.
11.Bērnu deju kolektīvs “Vijumiņš”. Pirmais vadītājs Uģis Zvirbulis.Darbojas 4 gadus.Vadītāja Madara Ozoliņa.
12.Bērnu deju kolektīvs “Jumaliņa”.Darbojas 4 gadus.Vadītāja Madara Ozoliņa.

Kultūras pilī 30 gadus darbojas pensionāru klubs „Zelta rudens”, kura dibināšanā piedalījies Valfrīds Horsts. ”Zelta rudens” uzņem draugus savās mājas un arī dodas uz sarīkojumiem novadā un blakus novados. Sesto gadu to enerģiski vada Rita Kazuša
Klubā darbojas 40-50 dalībnieki.Otro gadu vadītāja Mudīte Cīrule.

Kultūras pils sarīkojumu apmeklētāju skaits pēdējos piecos gados apmērām 57200.

Notiek gadskārtu tradīciju sarīkojumi-Lieldienas, Jāņi, Ziemassvētki. Svinam valsts svētkus-Latvijas proklamēšanas diena u.c.
Amatiermākslas kolektīvu jubilejas ik pa pieciem gadiem un kolektīvu festivāli, draudzības koncerti, radošās dienas. Ik pa diviem gadiem notiek komēdiju festivāls „Vitamīns „C””-, ikgadējs mākslas dienu sarīkojums, Tukuma novada skolu deju kolektīvu festivāls „Zemgales bļoda”.Pirmo gadu notika Ģimenu diena,kas kļūs par tradīciju. u. c . Regulāri notiek gleznu un lietiškās mākslas izstādes.
Priecājamies par novada un blakus novadu koncertu, profesionālo teātru izrāžu apmeklētājiem.