TukumsRadi 2019PIETEIKŠANĀS KONKURSAM '"RADI TUKUMAM 2019" NOSLĒGUSIES! 

Jau piekto gadu notiek grantu konkurss “Radi Tukumam”, kura mērķis ir: atbalstīt iniciatīvas - mākslā un kultūrā, izglītībā un tūrismā, digitālajās un radošajās industrijās, kas atbilst uzņēmējdarbības pamatprincipiem, nodrošina jaunu produktu un pakalpojumu radīšanu Tukuma pilsētā. Konkursā uz grantu jeb Tukuma novada Domes finansējumu, kurš projekta veiksmīgas realizācijas gadījumā nav jāatmaksā, var pretendēt uzņēmējdarbības projekti visās mērķī minētajās jomās vai saistībā ar šīm jomām.

Jurmalas inkubatorsNo 1. līdz 20. martam LIAA Jūrmalas biznesa inkubatorā notiek pieteikumu pieņemšana pirmsinkubācijas un inkubācijas programmās.

BRAUCIENS Nīderlande

SIA “Latvijas lauku un konsultāciju centrs” Tukuma konsultāciju birojs aicina pieteikties mācību braucienam uz Nīderlandi “Lauksaimniecības produkcijas pievienotās vērtības radīšana” apmeklējot augkopības un dārzkopības saimniecības”
Norises laiks: 11.04. – 18.04.
Līdzmaksājums 420 EUR.
Pretendenti: personas, kas iesaistītas lauksaimniecības nozarēs.
Pieteikšanās pie biroja konsultantes Sarmas Rotbergas par tel. 28381255.

53262083 2230689533855784 7134206528541687808 nProjektu konkurss  izsludināts aktivitātē "Vietējās ekonomikas stiprināšanas iniciatīvas" un aktivitātē "Vietas potenciāla attīstības iniciatīvas".

Partneribas afisa6. februārī plkst. 15.00-17.00 Tukuma bibliotēkas 3. stāva zālē (Šēseles iela 3, Tukums) notiks informatīvs seminārs potenciālajiem projektu iesniedzējiem "Atbalsta saņemšanas iespējas uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai".

Atbalsta programmasCentrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) izsludina atklātu projektu iesniegumu atlasi par atbalstu ieguldījumiem ražošanas telpu un infrastruktūras izveidē vai rekonstrukcijā. Šim mērķim programmas otrajā atlases kārtā pieejami 25,4 miljoni eiro no Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF).

Radi Tukumam2018Pēdējā vērtēšanas kārtā, kurai varēja pieteikties līdz 2018. gada 31. oktobrim, tika saņemti 7 pieteikumi. Iepriekšējās divās atlases kārtās 2018. gadā saņemti vēl 5 projektu pieteikumi.

Info sem RadiTukumam2Tukuma novada Dome aicina visus interesentus uz «Radi Tukumam 2018» informatīvo pēcpusdienu, kurā pašvaldības pārstāji stāstīs par konkursa norisi un atbildēs uz Jūsu jautājumiem.

RadiTukumam info

Jau ceturto gadu notiek grantu konkurss “Radi Tukumam”. Konkursa mērķis: atbalstīt jaunas iniciatīvas uzņēmējdarbībā, kas atbilst uzņēmējdarbības pamatprincipiem un nodrošina jaunu produktu un pakalpojumu radīšanu. Konkursa pretendenti savas biznesa idejas var realizēt digitālajās un radošajās industrijās, vai saistībā ar mākslu un kultūru. Konkursa vērtēšanā prioritāte tiks dota tiem pretendentiem, kuru idejas iecerēts īstenot un realizēt Tukuma pilsētas vēsturiskā centra aizsardzības zonas robežās saskaņā ar Tukuma novada teritorijas plānojumu 2011.-2023. gadam.

 

Tukuma pašvaldība turpina iesākto tradīciju un otro gadu pēc kārtas izsludina grantu konkursu “Radi Tukumam”. Konkursa mērķis ir iedvesmot aktīvai rīcībai un atbalstīt iniciatīvas, kas balstītas mākslā un kultūrā, digitālajās un radošajās industrijas, un atbilst ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pamatprincipiem, kā arī nodrošina jaunu darba vietu radīšanu, jaunu produktu un pakalpojumu veidošanu. Atbalstītas tiek arī sociālās uzņēmējdarbības un sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības biznesa idejas.