Trešo gadu pēc kārtas oktobrī norisinās Latvijas Psiholoģijas dienas, kas notiek no 9. līdz 17.oktobrim vairākās Latvijas pilsētās, tajā skaitā arī Tukumā.

Psiholoģijas dienu ietvaros Tukumā būs vairāki pasākumi:

Piektdien, 16.oktobrī, no 18.30 – 20.00 un sestdien, 17.oktobrī, 17.00 – 18.30 Tukumā „Sajūtu lādē” Pasta ielā 11 notiks psiholoģes Ineses Grantas nodarbības „Pārveidot grūtības par iespējām ar Marte Meo”.


Nodarbībās I.Granta iepazīstinās ar Marte Meo metodi, kā to pielietot ikdienas savstarpējās saskarsmes problēmu risināšanā. Marte Meo metode balstīta uz vecāku un bērnu sadarbības video analīzi. Tiek nofilmēta kāda ikdienas situācija, un pēc tam kopīgi skatoties tiek vērtēta savstarpējā sadarbība.

Nodarbības ir bez maksas. Pieteikšanās uz nodarbībām uz epastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot 29322871.
Psiholoģijas dienu pasākumi notiek Rīgā, Valmierā, Daugavpilī, Siguldā, Ogrē, Limbažos, Jūrmalā un citviet Latvijā.
Latvijas Psiholoģijas dienu mērķis ir sekmēt atvērtu, radošu vidi profesionālai diskusijai, kā arī informēt plašāku sabiedrību par psihologu darbu.
Pilnīga informācija par Latvijas Psiholoģijas dienām pieejama interneta vietnē: http://www.psihologijasdienas.lv/
https://www.facebook.com/psihologijasdienas