Viens no lielākajiem Latvijas piena pārstrādātājiem A/S “Tukuma Piens” ieguvis četras zelta medaļas un vienu sudraba medaļu kooperatīvās sabiedrības “Latvijas Piensaimnieku Centrālā Savienība” (LPCS) un starptautiskā izstāžu rīkotājsabiedrību BT1 organizētajā piena produktu konkursā. Savukārt Latvijas Republikas Zemkopības ministrija pasniegusi atzinības rakstu, novērtējot uzņēmuma darbību un produktu kvalitāti.


Zelta medaļas piešķirtas A/S “Tukuma Piens” zīmola “Baltais” pienam, zīmola “Baltais Exporta” vājpiena biezpienam, zīmola “Baltais Skyr” Islandes jogurtam ar kivi un rabarberiem, zīmola “Baltais Shake” ābolu jogurta kokteilim. Sudraba medaļa piešķirta zīmola “Baltais” skābajam krējumam. Šogad piena produkti tika vērtēti sešās grupās – piens ar tauku saturu no 2,0-2,5%, piena dzērieni, svaigais siers (uz biezpiena bāzes), vājpiena biezpiens ar tauku saturu līdz 0,5%, skābais krējums ar tauku saturu 25% un 2014./2015.gada jaunais produkts.
“Jau vairākus gadus attīstām ļoti augstas kvalitātes produktu ražošanu, ieviešot dažādus jaunumus, ko pircēji novērtējuši. Mērķtiecīgi veiktās investīcijas atmaksājas tieši šādos brīžos, kad gūstam atzinību izstādēs un, protams, cilvēku mīlestību, kad viņi iegādājas A/S “Tukuma Piens” produktus,” saka A/S “Tukuma Piens” mārketinga vadītājs Armands Artihovičs.
Savukārt Latvijas Republikas Zemkopības ministrija izteikusi atzinību AS “Tukuma piens” par aktīvu jauno produktu pārdošanu Latvijas un kaimiņvalstu tirgos.
Starptautiskā izstāde „Riga Food 2015” norisinās no 2. līdz 5.septembrim izstāžu centrā Ķīpsalā, un tās ietvaros LPCS un BT1 rīko augstas kvalitātes piena produktu konkursu, kas ieguvis ievērojamu piensaimnieku atsaucību, kā arī profesionāļu un gardēžu novērtējumu. Konkursu mērķis ir popularizēt piena produktu lietošanu Latvijas iedzīvotāju uzturā un apkopot piena pārstrādes uzņēmumu un meistaru pieredzi ražošanā.
A/S “Tukuma Piens” ir viens no lielākajiem piena pārstrādātājiem Latvijā, kas sadarbojas ar 225 piegādātājiem, galvenokārt Kurzemē un Zemgalē, un ražo vairāk nekā 180 dažādus piena produktus, tostarp „Baltais Exports” zīmola svaigos piena produktus, „Baltais EKO” zīmola ekoloģiskos produktus: jogurtus, biezpienu, krējumu, kefīru u.c. Uzņēmumā strādā aptuveni 250 darbinieku.

Papildu informācija:
Rūta Grikmane
"Rū Komunikācijas" projektu direktore
Tel. 29630923
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.