Uzņēmuma datu bāze

Izveidota vietējo uzņēmumu un saimnieciskās darbības veicēju datubāze - unikāls rīks, kas palīdz iepazīt un atrast vietējo pakalpojumu sniedzēju un ražotāju.

Datubāzē apkopota informācija par Tukuma, Engures, Ropažu un Garkalnes novados strādājošiem uzņēmumiem un saimnieciskās darbības veicējiem, kas piekrita informācijas ievietošanai par savu darbību datubāzē.

Datubāze sniedz iespēju iedzīvotājiem un uzņēmējiem ērtā veidā iegūt informāciju par teritorijā esošiem komersantiem un saimnieciskās darbības veicējiem, to darbības veidu un kontaktinformāciju, lai veicinātu vietējo produktu un pakalpojumu izmantošanu un popularizēšanu. Datu bāze strukturēta pa nozarēm un teritorijām, bet meklēšanas rīks palīdz atrast interesējošo uzņēmumu pēc atslēgas vārda, piemēram, darbības jomas, piedāvātajiem pakalpojumiem vai produktiem.

Datubāze ir vieta, kur meklēt palīgu, sadarbības partneri, pircēju vai pārdevēju kāda konkrēta pakalpojuma veikšanai vai produkta ražošanai.

Datubāzē apkopotie dati ir atvērti, tātad, paredzēti papildināšanai un koriģēšanai, tāpēc aicinām pārliecināties, vai jūsu uzņēmums vai SDV ir iekļauts datu bāzē. Datubāzei iespējams pievienoties aizpildot pieteikumu (pieteikuma forma).

Datu bāze pieejama adresēdatubaze.tukums.lv/

Aktivitāti īstenoja BDR "Partnerība laukiem un jūrai", projekta "Senie amati- no tradīcijām līdz mūsdienām" ietvaros, sadarbības partneris Latvijā: BDR "Ropažu Garkalnes partnerība".

Logo