Uznemejdarbibas seminars 201923. augustā, plkst. 15.00, Tukuma novada Domes Vitrāžas zālē notiks seminārs “Uzņēmējdarbības atbalsts” jaunajiem un potenciālajiem uzņēmējiem. 

Seminārā mērķis ir iepazīstināt jaunos un potenciālos uzņēmējus ar pieejamo atbalstu no dažādām organizācijām, kā arī dot iespēju iegūt jaunus kontaktus – gan uzņēmējiem savā starpā, gan iepazīties ar personām, kas var sniegt noderīgus padomus pretendējot uz minēto atbalstu.

Semināra programma:

  • 15.00 Jūrmalas biznesa inkubators - pieejamais atbalsts pirmsinkubācijā un inkubācijā. Konsultācijas un biznesa ideja “noslīpēšana”, līdzfinansējums, granti u.c.
  • 15.30 Uzņēmēja pieredzes stāsts - SIA "Smalkais muslis", pirmsinkubācijas un inkubācijas programmas dalībnieks.
  • 15.50 Sociālās uzņēmējdarbības asociācija - kas ir sociālā uzņēmējdarbība? Tai pieejamais atbalsts un veiksmīgi sociālie uzņēmumi Latvijā.
  • 16.25 Tukuma pašvaldība - informācija par grantu konkursu - "Radi Tukumam 2019", atbalstītajām nozarēm, pieteikšanos un citiem svarīgiem jautājumiem.
  • 16.45 Grantu konkursā atbalstīta uzņēmēja pieredzes stāsts - Kristīne Starte "Smaidu darbnīca".
  • 17.00 - 17.30 Semināra noslēgums - laiks jautājumiem, tīklošana pie kafijas tases.

Uz pasākumu laipni aicinātas arī biedrības, kurām interesē sociālā uzņēmējdarbība. 

Piesakies e-pastā: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., pa tālruni 26197340 vai aizpildot tiešsaistes anketu: www.tiny.cc/tukumaseminars

Uz tikšanos aicina Tukuma novada Dome, LIAA Jūrmalas biznesa inkubators un Sociālās uzņēmējdarbības asociācija.