T2vTukuma novada Domes pilnvarotā iepirkuma komisija 2019. gada 18. decembrī pieņēma lēmumu par rezultātiem atklātā konkursā “Tukuma 2. vidusskolas pārbūve”, iepirkuma ID Nr. TND-2019/34/ERAF, pasludinot par uzvarētāju SIA “BILDBERG” ar piedāvāto līgumcenu EUR 6 194 811,17 (bez PVN).


Publisko iepirkumu likuma 60. panta sestajā daļā un septītās daļas 1.punktā noteiktā nogaidīšanas termiņa beidzamā diena bija 2020. gada 2. janvāris. Iepirkumu uzraudzības birojam par iepirkuma procedūras pārkāpumiem nav iesniegta sūdzība un pasūtītājs, Tukuma novada Dome, drīkst slēgt līgumu par Tukuma 2. vidusskolas pārbūvi ar SIA “BILDBERG”.
Būvdarbu izpildes un objekta nodošanas ekspluatācijā noteiktais termiņš ir 16 (sešpadsmit) mēneši no līguma noslēgšanas dienas. Ņemot vērā, ka projekts “Tukuma 2. vidusskolas pārbūve” tiek īstenots ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) atbalstu, Līgumu Tukuma novada Dome varēs noslēgt pēc Tukuma novada pašvaldības budžeta apstiprināšanas.

 

Informāciju sagatavoja:

Māra Zeipiņa
Tukuma novada Domes
Juridiskās nodaļas juriste-iepirkumu speciāliste
Tālr. 63132780
E - pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.