banerisElektronikas un datorzinātņu institūts organizē tiešsaistes pasākumu 15. aprīlī no plkst. 10:00 līdz 13:00  “DIH kā uzņēmumu digitālās transformācijas veicinātājs”. Virtuālās tikšanās laikā maziem un vidējiem ražojošiem uzņēmējiem būs iespēja noskaidrot, kas ir Digitālais Inovāciju centrs (DIH) un kāda ir to loma, būs iespēja būt tiešsaistē ar citiem līderiem no dažādām nozarēm, kur varēs uzzināt par:

  • digitālo inovāciju centru lomu un nozīmi uzņēmējdarbības veicināšanā,
  • finansiālu atbalstu ražojošajiem mazajiem un vidējiem uzņēmumiem,
  • iespējām starptautiskos tirgos, 
  • vietējiem un starptautiskiem pieredzes stāstiem
  • industrijas 4.0 un inovācijas aktualitātēm un citiem tematiem. 

Uzņēmējdarbības vide kļūst piesātinātāka, tāpēc nepieciešamība pēc ātruma jeb digitalizācijas iesaistes tiecas pieaugt. “Eiropas līmenī Digitālās inovācijas centrs ir serviss uzņēmumiem, lai palīdzētu biznesam augt arvien straujāk un parādītu, ka ir iespējams saimniekot viedāk, proti, efektīvāk un ilgtspējīgāk, “ stāsta EDI direktors M.Greitāns. Digitālās transformācijas procesā īpaši nozīmīgi ir mazie un vidējie uzņēmēji, it īpaši ražojošajās nozarēs, jo tie ir viens no būtiskākajiem dzinējspēkiem jebkurā ekonomikā viscaur Eiropā.

15. aprīļa pasākumā no plkst. 10:00 līdz 13:00 tiksies gan augsta līmeņa zinātnieki, gan pieredzējuši uzņēmēji, piemēram, pārstāvji no “FundingBox”, zinātņu doktori no Elektronikas un datorzinātņu institūta un citi. Ikviens no runātājiem dalīsies ar savām zināšanām un pieredzi, uzstājoties ar prezentāciju. Stāsti būs praktiski un ikdienā noderīgi, lai uzņēmējiem būtu skaidri iezīmētas atbalsta iespējas un potenciālie finansējuma iegūšanas avoti, kā arī izpratne par industrijas 4.0 nozīmi šodienas uzņēmējdarbībā. Pasākuma noslēgumā ir plānota paneļdiskusija, kur noskaidrosim, kādi ir “Uzņēmuma izaugsmes ABC”. Ekspertu klātesamība ļaus interesantiem brīvi uzdot savus jautājumus, lai nepastarpināti noskaidrotu sev būtisko. 

Dalība pasākumā ir bez maksas un aicināts reģistrēties ir ikviens uzņēmējs, kuram ir interese attīstīties.

Pasākuma reģistrācijas forma pieejama šeit: https://ej.uz/MVU_transformacija 

 

Programma atjaunots