Sahs Tukums7. decembrī notiks meistarkandidātu Harija Skujas un Ojāra Veihmaņa piemiņas turnīrs ātrajā šahā. 

Sacensību mērķis ir popularizēt šahu Tukuma pilsētā un novadā, Latvijas šahistu vidū, paaugstināt šaha spēles meistarību, kā arī noskaidrot spēcīgākos šahistus. 

ĀTRĀ ŠAHA TURNĪRA NOLIKUMS

rogainings2019. gada 16. novembrī komandas no 14 Latvijas pašvaldībām satikās, lai Jaunpiebalgā un tās ainaviskajā apkārtnē cīnītos par Brīvības rogaininga Pašvaldību kausu! 64 Latvijas pašvaldību komandas ar 138 dalībniekiem šajā miglainajā novembra dienā noskaidroja uzvarētājus Latvijas ceturtajā Pašvaldību kausa izcīņā.

Tumes kausa izcīņa14.novembrī notika Tumes kausa izcīņa vieglatlētikā U10 un U12 vecuma grupā.
Sacensības notika Tumes vidusskolas mazajā sporta manēžā.

Vairāk lasiet šeit

Kerlings 2019Pasaules kērlinga tūres “WCT Latvian International Challenger 2019” posms norisināsies Tukumā no 24. līdz 27.oktobrim. Šis būs jau trešais gads, kad Tukuma ledus halle uzņems Eiropas sieviešu un vīriešu kērlinga komandas, kuras sacentīsies Pasaules kērlinga tūres (PKT) Challenger tipa turnīrā. Sacensībās starp 14 pasaules valstīm startēs arī abas Latvijas izlases - sieviešu un vīriešu komandas. Sacensības būs iespējams skatīties arī tiešraidēs, ko nodrošinās Sportacentrs.com.

V sacensibas20. septembrī Valgā norisinājās Igaunijas Sporta kluba “Maret Sport” atklātās sacensības vieglatlētikā jaunākajām vecuma grupām. Tajās veiksmīgi startēja Tukuma Sporta skolas vieglatlēti.

Mamuti 2019"Mamutu kauss" - sākumā kā joks, bet šogad turnīrs florbolā veterānu komandām atzīmē desmit gadu jubilejas. Šogad piedalījās 7 komandas, kuras pēc riņķa sistēmas divu dienu garumā izspēlēja 21 spēli. Par cīņu spraigumu var spriest ieskatoties rezultātu tabulā (ŠEIT). Turnīra galvenais uzdevums ir dot iespēju pirms jaunās Latvijas čempionāta sezonas dalībniekiem satikties, atrādīt savu varēšanu (galvenokārt jau sev), izrunāt radušos jautājumus, kā arī saprast cik un kurš ir gatavs piedalīties kādas komandas sastāvā Latvijas čempionāta spēlēs.

Mobilitates dienaJau vairākus gadus no Eiropas Komisijas puses pašvaldības tiek aicinātas piedalīties sabiedrības informēšanas kampaņā “Eiropas Mobilitātes nedēļa 2019”, kas visā Eiropā norisināsies no 16. līdz 22. septembrim. Tās laikā Eiropas pilsētas un novadi rosinās iedzīvotājus automašīnu vietā aktīvāk izvēlēties ilgtspējīgus pārvietošanās veidus – pastaigas ar kājām, riteņbraukšanu un sabiedrisko transportu. Tukuma novada pašvaldība jau vairākus gadus aktīvi piedalās Mobilitātes nedēļā un arī šogad, sākot no 16. septembra, visā novadā tiek piedāvātas dažādas aktivitātes.

Nāc un iesaisties!