Tukuma pašvaldība turpina iesākto tradīciju un otro gadu pēc kārtas izsludina grantu konkursu “Radi Tukumam”. Konkursa mērķis ir iedvesmot aktīvai rīcībai un atbalstīt iniciatīvas, kas balstītas mākslā un kultūrā, digitālajās un radošajās industrijas, un atbilst ilgtspējīgas uzņēmējdarbības pamatprincipiem, kā arī nodrošina jaunu darba vietu radīšanu, jaunu produktu un pakalpojumu veidošanu. Atbalstītas tiek arī sociālās uzņēmējdarbības un sociāli atbildīgas uzņēmējdarbības biznesa idejas.

Konkursa kopējais grantu fonds ir 9000 euro. Viena projekta īstenošanai var saņemt grantu ne vairāk kā 3000 euro apmērā. Prioritāte tiks dota tiem pretendentiem, kuru idejas iecerēts īstenot un realizēt Tukuma pilsētas vēsturiskā centra aizsardzības zonas robežās vai kuru projekti nodrošinās jaunu darba vietu radīšanu.

Konkurss šogad norisinās no 8.februāra līdz 30.oktobrim. Lai uzlabotu konkursa pieteikumu kvalitāti, pretendentiem pirms konkursa pieteikuma iesniegšanas ir iespējams uzzināt, vai projekta ideja atbilst konkursa nolikumam, pirms tam iesniedzot projekta idejas pieteikumu.

Jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar pašvaldības izpilddirektora padomnieci ekonomikas un attīstības jautājumos Zani Siliņu pa tālruni 63107284, mob. 29807500, e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai personīgi Tukuma novada Domē, Talsu ielā 4, Tukumā.

Informācija par grantu konkursu – konkursa nolikums, projekta idejas pieteikuma anketa, konkursa pieteikuma veidlapa un nepieciešamie pielikumi – pieejama mājaslapas www.tukums.lv sadaļā Uzņēmēji – Atbalsta programmas.

 

Konkursa nolikums

Pielikums Nr. 1 Projekta idejas pieteikums

Pielikums Nr. 2 Konkursa pieteikums

Pieikums Nr. 3 Tāme

Pielikums Nr. 4 Naudas plūsmas veidlapa

Atskaites veidlapa (granta saņēmējiem)