Par deputātu stāšanos Aivara Volfa un
Daigas Rečas vietā un ievēlēšanu Domes
pastāvīgo komiteju sastāvā
Tukuma novada Domes sastāvā, saistībā ar deputātu maiņu ir notikušas šādas izmaiņas:
Sakarā ar to, ka Aivars Volfs uz Saeimas deputāta amata pildīšanas laiku ir nolicis Tukuma novada Domes deputāta pilnvaras, no partijas „Tukuma pilsētai un novadam” saraksta Aivara Volfa vietā uz laiku stājas Sarmīte Krecere.
Pamatojoties uz Daigas Rečas iesniegumu par atbrīvošanu no Tukuma novada Domes deputāta amata, no bijušās deputātes saraksta „Zaļo un Zemnieku savienība, Apvienība „Tēvzemei un Brīvībai”/LNNK” Daigas Rečas vietā stājas Agris Jaunkļaviņš.
Tiek izbeigta Aivara Volfa darbība Teritoriālajā komitejā un Finanšu komitejā, un Daigas Rečas darbība Izglītības, kultūras un sporta komitejā un Finanšu komitejā.
Ar Tukuma novada Domes 25.novembra sēdes lēmumu Sarmīte Krecere tiek ievēlēta par Tukuma novada Domes Finanšu komitejas un Sociālo un veselības jautājumu komitejas locekli. Agris Jaunkļaviņš tiek ievēlēts par Teritoriālās komitejas un Komunālo jautājumu komitejas locekli.
Gunta Kalviņa no Komunālo jautājumu komitejas sastāva ir pārgājusi uz Izglītības, kultūras un sporta komiteju, bet Indulis Zariņš no Sociālo un veselības jautājumu komitejas sastāva ir pārgājis uz Finanšu komiteju.