Events Calendar

“Ghetto Football”
Sunday, 16. June 2019, 14:00 - 18:00

“Ghetto Football” devītās sezonas pirmais turnīrs ārpus Rīgas, Grīziņkalna notiks svētdien, 16. jūnijā Tukumā, kad būs iespēja ne tikai spēlēt 3:3 futbolu četrās vecumas grupās, krājot ranga punktus sezonas kopvērtējumā, bet arī pārbaudīt individuālo meistarību “Pannas” formātā un izklaidēties dažādās ar futbola saistītās atrakcijās. Turnīrs notiks ar Tukuma novada pašvaldības atbalstu.

“Ghetto Football” pasākuma norises vieta būs stāvlaukums pie Tukuma 3. pamatskolas sporta kompleksa, kas atrodas Pauzera ielā 7. Komandu reģistrācija no plkst. 14:00, bet spēļu sākums plkst. 15:00. Tukuma turnīrā spēles notiks četrās vecuma grupās – 17+, U16, U14 un U12. Paralēli notiks arī “Pannas” sacensības divās vecuma grupās – 16+ un U15.

Dalības maksa komandai 17+ grupā noteikta 15 eiro apmērā, bet pārējās vecuma grupās – desmit eiro. Tukuma komandām dalības maksa mazāka - attiecīgi desmit un seši eiro. Jaunas spēlētājas licences noformēšana izmaksās trīs eiro, bet tukumniekim – vienu eiro. Piedalīšanās “Pannas” turnīrā būs bez maksas.
PASĀKUMA AFIŠA
Location Tukuma Sporta Halles stāvlaukums, Tukums, Tukuma pilsēta, LV-3101, Latvija