Events Calendar

Tukumā - koncertuzveduma "Nerātnā vasaras nakts" pirmizrāde!
Saturday, 29. June 2019, 20:00 - 21:30

“Nerātnās vasaras nakts” pirmizrāde notiks 29.jūnijā Tukumā, Durbes estrādē.

Koncertuzveduma sākums – plkst. 20.00. Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas „Biļešu paradīzes” kasēs un internetā – www.bilesuparadize.lv., bet izrādes dienā – arī pie ieejas pasākuma teritorijā stundu pirms  sākuma. Sēdvietas  - numurētas.

Lai arī Jāņi nule kā aizvadīti, gada skaistākās vasaras pilnbrieda naktis tikai pieņemas spēkā. Svinot šo laiku ar dziesmām, temperamentīgiem dančiem un draiskiem jokiem, šo sestdien, 29.jūnija vakarā Tukuma estrādē pie skatītājiem dodas jaunais koncertuzvedums “Nerātnā vasaras nakts”.Dēvējot šo par “šīsvasaras karstāko un kaislīgāko notikumu” Latvijas brīvdabas estrādēs, tā veidotāji – Producentu grupa 7 aicina ikvienu atvērties dinamiskajam dzīvības spēkam un priekam, kas mīt mūsos.
“Ar šo koncertuzvedumu gribam noraut nost to ārišķības plīvuru, kas prevelē mūsu sabiedrībā,” skaidro režisors Valdis Pavlovskis. “Mantu kults, karjera, labs darbs un tikai tad attiecības, un bērni, vispār sazin kad un vai varēs. Vasaras naktis ir tik īsas un kaislība jau ir tikai mūsos pašos. Esiet vienkāršāki, patiesāki un ļaujieties sirds patikšanai viens otram, ļaujieties jokiem, dzīvespriekam un mīlestībai.”
Jauniestudētajā muzikālajā uzvedumā dzīvā orķestra pavadījumā skanēs savulaik populāri joku hīti no R.Paula, I.Vīgnera daiļrades,  dziesmas no  “Ornamenta”, E.Liepiņa repertuāra un tautasdziesmu apdares, bet to caurvīs nerātnās latvju dainas, ticējumi un apdziedāšanās.
Koncertuzveduma veidotāji aicina droši nākt visai ģimenei un atzīmē, ka nerātnās dainas un joki būs gaumes robežās, jo mūsu senči atraduši visam brīnišķīgi tēlainu noskaņu valodu, ļaujot katram pašam rosināt iztēli. Puišu un meitu attiecības vieglā draiskulības mērcē tiks izspēlētas dziesmu, deju valodā un aktieru saspēlē dažādos tēlos. Visos laikos ir bijuši gan kautrīgie, gan kārie tipāži un viņu piedzīvojumi nes sev līdzi pārpratumus un jautrību. Visam pa vidu būs arī pāris, kuru attiecību stāsts beigsies kā visās pasakās – viņi dzīvoja ilgi un laimīgi... 
Koncertuzveduma piedalās aktieri Mārtiņš Brūveris, Ieva Pļavniece, Artis Robežnieks, Kārlis Reijers, dziedātāji Anmary, Rūta Dūduma, Atis Auzāns un Nerātnais orķestris. Koncertuzveduma režisors – Valdis Pavlovskis, horeogrāfe – Ieva Kemlere, kostīmu māksliniece – Ilze Kaša, muzikālais aranžētājs – Atis Auzāns.
Sēdvietas  - numurētas. Biļetes - "Biļešu Paradīze" kasēs, arī Tukuma kultūras namā.
Afiša
Location Durbes estrāde, Mazā Parka iela 1, Tukums, Tukuma pilsēta, LV-3101, Latvija