Events Calendar

Izstāde Rūmenes muižas Mākslas un sarīkojumu telpā “Bez fetiša / Without Fetish”
Tuesday, 20. August 2019, 11:00 - 15:00
Ar Āfrikas un Latvijas mākslinieku izstādi “Bez fetiša / Without Fetish” aizsāk vērienīgo TUKKU MAGI muzeja projektu.

20. – 25. augustā katru dienu no plkst. 11.00 līdz 15.00 Rūmenes muižā būs skatāma izstāde “Bez fetiša / Without Fetish”, kurā Āfrikas tradicionālā māksla izstādīta mijiedarbībā ar latviešu mūsdienu mākslinieku darbiem. Izstāde liek pamatus vērienīgajam daudzkultūru mākslas muzeja TUKKU MAGI projektam, kas būs pirmais šāda veida mākslas centrs Ziemeļeiropā.

Izstādē redzamos Āfrikas tradicionālās mākslas darbus TUKKU MAGI projektam ir ziedojuši amerikāņu filantropi no Bostonas Tims un Bobija Hamili (Tim un Bobbi Hamill). Papildus izstādē būs redzami mūsdienu mākslinieku Edgara Amerika, Zojas Frolovas, Tima Hamila, Ievas Iltneres, Jāņa Jākobsona, Nila Jumīša, Frančeskas Kirkes, Daiņa Pundura, Jutas Rindiņas, Elīnas Titānes darbi.

Tukuma novada Dome nodrošina bezmaksas transportu uz Rūmenes muižu, lai skatītu izstādi “Bez fetiša / Without Fetish”:
20.08.2019. pulksten 11.00,
24.08.2019. pulksten 11.00,
25.08.2019 pulksten 11.00.
Iepriekšēja pieteikšanās obligāta, vietu skaits ierobežots!
Pieteikšanās Tukuma Tūrisma un informācijas centrā ierodoties Talsu iela 5, zvanot pa tālruni 63124451 vai rakstot e-pastu uz Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript..

Pati muižas ēka apmeklētājiem būs slēgta.

Latvijā un Ziemeļeiropā unikālais daudzkultūru muzejs TUKKU MAGI tiek veidots bijušajā Zēberga spirta un iesala rūpnīcā Tukumā. Tā misija ir mainīt priekšstatu par tradicionālo mākslu, izceļot to kā vienlīdzīgu partneri mūsdienu mākslas pasaulē. TUKKU MAGI atklās pasaules kultūrvērtību daudzveidību, izceļot katras kultūras unikalitāti un to savstarpējo mijiedarbību

Papildus informācija: Jānis Jākobsons, Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript., tālr. 2545 4883.

PASĀKUMA AFIŠA
Location Rūmenes muiža, Rūmene, Kandavas pagasts, LV-3120, Latvija