Events Calendar

Biedrības “Debesmanna” izstāde “Estepatās” Tukuma bibliotēkā
From Monday, 3. February 2020
To Saturday, 29. February 2020

2018. gada10. oktobrī tika atklāta neparasta foto izstāde “Estepatās”, kuras mērķisir runāt par jauno vecāku emocionālo veselību. Talantīgā fotogrāfa MatīsaMarkovska fotogrāfijās ir redzami vairāku sabiedrībā zināmu vecāku stāsti parto, ka bērna ienākšana ģimenē var ne tikai ienest daudz prieka un laimes mirkļu,bet arī nozīmēt izaicinājumus, grūtības, vientulības un nespēka sajūtu vai patlikt saskarties ar pēcdzemdību depresiju un piedzīvot savas dzīves tumšākos brīžus.

Informatīvajākampaņā un izstādē piedalās “Šonakt” autore Ieva Cipruse, kas ir arī kampaņaspatronese, biedrības “Debesmanna” dibinātāja Iveta Parravani, divu bērnu mamma,bloga Viensplusviens.lv autore LauraGrēviņa, žurnāliste, blogere un fotogrāfe Aiga Zviedre, aktrise MadaraMelne-Tomsone, divu puiku tētis un bērnu tiesību eksperts Lauris Bokišs,rakstniece Laura Vinogradova un daudz strādājošs projektu vadītājs, kurš mīlbraukt ar motociklu, Edgars Andersons.

No3. līdz 29. februārim Biedrības “Debesmanna” izstāde “Estepatās” irskatāma un klausāma Tukuma bibliotēkā (Šēseles ielā 3).

IZSTĀDES AFIŠA

Location Tukuma Bibliotēka, Šēseles iela 3, Tukums, Tukuma pilsēta, LV-3101, Latvija