Events Calendar

Tukumā - KINO DIENA ir klāt ar filmu "Nekas mūs neapturēs"
Saturday, 15. February 2020, 16:00 - 17:30

KINO DIENĀ 15.februārī

13.00 animācijas filma “PROJĀM”

Tā ir 2019.gada filma, ko pilnībā izveidojis Gints Zilbalodis — viņš ir savas pilnmetrāžas debijas filmas režisors, animators, producents, scenārija un mūzikas autors. Jaunā režisora panākumi ir sensacionāli : filma atzīta par gada labāko latviešu animācijas filmu "Lielajā Kristapā", nominēta starp 32 vislabākajām animācijas filmām ASV Kinoakadēmijas balvai "Oskars", vinnējusi vislielākā un nozīmīgākā  Eiropas animācijas festivāla Anesī(Francija) konkursa skati “Feature Film Contrechamp” un izvirzīta nominācijai par labāko mūziku "Annie Award" Losandželosā.

Pēc lidmašīnas avārijas galvenais varonis attopas uz noslēpumainas salas, kur plešas meži, tuksneši un lagūnas. Taču uz šīs salas mīt arī milzīgs, tumšs gars, kurš sāk puisi vajāt.Lai izglābtos un atgrieztos mājās, puisis dodas izaicinošā ceļojumā pāri salai kopā ar savu jauniegūto draugu — mazu putnēnu.

Filmas garums: 1 st. 14min.

Biļete EUR 2 (jāiegādājas bērniem no 7 g.v.).

16.00 pieaugušajiem filma “Nekas mūs neapturēs”

Harizmātiskais mūzikas producents Ralfs (Andris Keišs) sava nepiekāpīgā rakstura dēļ pārliecina sievu un mīļāko sadzīvot vienā īpašumā, kur turklāt vēl mīt viņa divpadsmitgadīgā meita. Pretēji gaidītajam, eksperiments pārvēršas nežēlīgā cīņā katram par savām interesēm.

Filmas garums: 1 st. 39min.

Pirms seansa tikšanās ar režisoru Andri Gauju un aktrisi Elzu Gauju.

Biļete EUR 3.

Afiša

Afiša

Location Tukuma pilsētas kultūras nams, Lielā iela 1, Tukums, Tukuma pilsēta, LV-3101, Latvija