Events Calendar

Koncerts "Vasaras Noskaņojums" Jaunmoku pils dārzā
Saturday, 13. June 2020, 18:00 - 19:15

13. jūnijā Jaunmoku pils dārzā notiks Daumanta Kalniņa jaunās programmas “Vasaras noskaņojums”koncerts. Tas būs mūziķa “muzikālo noskaņojumu” turpinājums ar nu pat tapušo jauno programmu, kas tiks aizsākta atskaņot koncertos ārpus pilsētvides Vasarsvētku laikā. 

Tajā muzicēs tās autors un solists – Daumants Kalniņš un taustiņinstrumentālists– Romāns Vendiņš.

Pirmie programmaskoncerti norisināsies Vasarsvētku laikā, 30. maijā Jaunpils pilī un 31. maijā VecpiebalgasKārļa Skalbes “Saulrietos”, bet 13. jūnijā plkst. 15:00 un 18:00 to dzirdēsim Jaunmokupils dārzā.

 Tā kā valstī līdz 9.jūnijam noteikts ārkārtējs stāvoklis, koncerts notiks, ievērojot pasākumaapmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu, pieļaujot līdz 25apmeklētājus katram koncertam.

Pasākuma producents –Mūzikas nams Daile, sīkāka informācijas:  Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript..www.dailesnams.lv.

Biļetes pieejamas būs TIKAI internetā – www.bilesuparadize.lv.

Pirms koncerta viesi būs gaidīti Jaunmoku pils ģimenes restorānā baudīt jauno vasaras sezonas piedāvājumu, kā arī paildzināt viesošanos Jaunmokās atpūšoties un nakšņojot pils viesnīcā. Sīkāka informācija par iespējām www.jaunmokupils.lv

Location Jaunmoku pils, Rīgas - Ventspils šosejas 75km, Tumes pagasts, LV-3139, Latvija