Gajiens 08Svētku gājiens ir Tukuma pilsētas un pagastu iedzīvotāju un uzņēmumu parāde, ko Kurzemē sauc vienkārši par dižošanos. Tā kā šogad svinam Precību spēles, tad šī gada “lielās izrādīšanās” moto - “Ar auto uz kāzām”.

Lielajā dižošanās pasākumā aicināts piedalīties ikviens - iestādes, uzņēmumi, biedrības, klubi, dejotāji un sportisti, koristi un teātrinieki, ikviens, kurš vēlas doties kopējā svētku gājienā. Izmantojiet izdomu un radiet savus braucamlīdzekļus, vai izmantojiet esošos, tos noformējot atbilstoši precību tēmai. Un kur gan vēl sacensību gars - kam lielāks, kam smukāks, kam ātrāks, kam glaunāks utt. u.t.jpr. automobilis. Tāpēc īpaši atkal gaidīsim lielos transporta līdzekļus – traktorus un kombainus, smagos auto un ceļu ruļļus, un vēl un vēl un vēl…

Svētku gājiens ir lieliska iespēja:

  • būt kopā Tukumā – draugu pulkā, ģimenē, kolektīvā;
  • parādīt sevi gan tukumniekiem, gan pilsētas viesiem;
  • iepazīstināt svētku skatītājus ar savu izdomu un radošumu, produkciju, pakalpojumiem, darbiniekiem – ar visu, kas vien ienāk prātā.

Gājiena nosacījumi:

  • gājienā aicinām atkal doties ne vien kājām, bet arī ar kādu lielāku vai mazāku braucamrīku vai transportlīdzekli, kas ir vadāms un aprīkots ar bremzēm;
  • gājiena dalībnieki aicināti saposties svētku tēmai “Precību spēles Tukumā” ar radošu iedvesmu “ārpus rāmjiem”;
  • dodoties gājienā ar braucamrīku, tā rotāšanās tēma “Ar auto uz kāzām”.

Pēc gājiena plānota braucamrīku skate Pauzera pļavās, lai ikviens varētu tos apskatīt tuvāk, iesēsties un iedomāties, braucam uz kāzām pie tāda braucamrīka stūres.


Gājiens notiks 2019. gada 13. jūlijā plkst. 20.00 (stāšanās plkst. 19.30), sākot no tirgus laukuma, tad dosimies uz Pauzera pļavām.

Pieteikties gājienam iespējams līdz 10. jūlijam:

  • aizpildot pieteikšanās anketuej.uz/Arautouzkazam2019
  • vai sazinoties ar Artūru Doveiku pa tālruni 63107284, 26197340 vai uz e-pastu Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.