Kultūra

No 26. līdz 27. maijam gaidāmi Kandavas pilsētas svētki "Dzīve ir teātris un teātris ir dzīve".

Svētki sāksies 26.maijā plkst. 18.00 Kandavas novadpētniecības muzejā, kur notiks tikšanās ar aktieri, režisoru un kandavnieku Jāni Znotiņu. Plkst. 19.30 vecpilsētas promenādē komponista Jāņa Tabūna autorkoncerts "Savējie savējiem". Darbosies kafejnīcas. Pēc tam būs iespēja apmeklēt teātra pagalmus. Piektdienas vakarā Kandavas vecpilsētā no plkst. 21.00 līdz 22.00 būs teātru kokteilis. Piektdienas vakarā svētki tupināsies Promenādē, kur no plkst. 22.00 līdz 24.00 notiks dziedošo aktieru koncerts "Dzīve ir Teātris un Teātris ir Dzīve" pianista Anatolija Livča vadībā. Darbosies kafejnīcas.

Sestdien, 27. maijā, kā ierasts, svētki sāksies ar makšķerēšanas sacensībām pie Abavas tilta. 

Pilsētas svētku sportiskās aktivitātes, lielais gadatirgus un skatuve ar plašu kultūras programmu Promenādē. 27. maijā visas dienas garumā! Dienas laikā gaidāms "Kandavas kauss" Svaru stieņa spiešanā guļus uz reižu skaitu, svētku tirgus depo laukumā, bērnu pilsētiņa un "Pīlīšu regate" Promenādē. Būs skatāms šovs "Latvju saimnieces tiekas Kandavā" un baudāmi dažādi koncerti Promenādē.

Pēc Svētku gājiena, kurš noslēgsies brīvdabas estrādē "Ozolāji", visi varēs baudīt lielo svētku koncertu "Intars Busulis un Kārlis Lācis", bet pēc tā - dejot zaļumballē. Arī šogad gājienā aicinām iesaistīties un sevi prezentēt uzņēmumus, iestādes, apvienības un biedrības, kā arī iedzīvotājus, apvienojoties draugu un radu saimēs tā kuplinot svētku gājienu. Pulcēšanās paredzēta no plkst. 19.00 pie Katoļu baznīcas. Gājiens virzīsies no Katoļu baznīcas līdz Brīvdabas estrādei "Ozolāji", kurā gaidāms lielais svētku koncerts: Intars Busulis un Abonementa orķestris: Kārlis Lācis, Kaspars Zemītis, Kaspars Grigalis, Edvīns Ozols, Māris Jēkabsons, Karīna Tropa, Vineta Elksne. Ieejas maksa svētku lielkoncertā 15 EUR. Biļetes iespējams iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs internetā un Kandavas Kultūras nama kasē. Darbosies kafejnīcas. Informējam - pasākuma teritorijā aizliegts ienest stikla taru. 

Pilsētas svētki noslēgsies ar zaļumballi 23.00-03.00 kopā ar grupu "No Boundaries". Ieeja 4 EUR. Biļetes iespējams iegādāties Kandavas Kultūras nama kasē. Darbosies kafejnīcas. Informējam - pasākuma teritorijā aizliegts ienest stikla taru.

Gaidīsim pieteikumus pilsētas svētku gājienam līdz 20. maijam, aizpildot pieteikšanās anketu, kurā jānorāda sekojoša informācija: 

  1. Iestādes pilns nosaukums/Kolektīva nosaukums;
  2. Dalībnieku skaits;
  3. Neliels apraksts par iestādi, īsa informācija (3-4 teikumi), kuru dzirdēsiet kā uzsaukumu gājiena laikā;
  4. Komandas moto vai novēlējums pilsētas svētkos;
  5. Komandas kontaktpersona un tālrunis;
  6. Komandas e-pasta adrese.

Gājienā aicinām izpausties radoši un padomāt par vizuālo noformējumu atbilstoši svētku devīzei “Dzīve ir teātris un teātris ir dzīve”!

Pieteikuma anketa šeit: https://docs.google.com/forms/...