Sports
Ilustratīvs attēls

19. februārī Jelgavā, LLU  sporta namā pēc 2 gadu norisinājās LR Ziemas čempionāts airēšanā uz ergometriem “Concept 2”. Sacensības norisinājās stingri ievērojot epidemioloģiskās drošības noteikumus. Sacensību distance visām vecuma grupām (izņemot pašus mazākos - junioru C  grupu) - 1000 m. Šoreiz bez finālbraucieniem. Uzvarētāji tika noteikti  pēc uzrādītā rezultāta vienā braucienā.

Lieliski nostartēja Murjāņu sporta ģimnāzijas TSV “Jūrmala” audzēkne, engurniece  Eimija Misjuro, kura savā vecuma grupā  17 - 18 g.v. meitenēm  (juniores A) izcīnīja uzvaru ar rezultātu 3:33,1. Šajā pat vecuma grupā vēl divas Tukuma novada meitenes – kandavnieces Eva Miķelsone un Ģertūde Dzene izcīnīja attiecīgi 7. un 8. vietas.
Lielisks  sasniegums vēl vienam tukumniekam, Murjāņu sporta ģimnāzijas TSV “Jūrmala” audzēknim Marko Kudelko, kurš junioru A grupā zēniem ļoti cienījamā konkurencē ar rezultātu 3:05,6  izcīnīja bronzas medaļu. Šajā vecuma grupā puišiem 15. vietu izcīnīja kandavnieks Nikolass Drengers.

Visi jaunieši vareni cīnījās un guva ļoti vērtīgu sacensību pieredzi startiem  vasarā jau airēšanā ūdenī.