Aktualitātes
Sanaksme

Šā gada 27. oktobra domes sēdē tika apstiprināts Tukuma pilsētas iedzīvotāju konsultatīvās padomes jaunais sastāvs. Konsultatīvajā padomē darbosies Rudīte Martišauska, Oskars Amatnieks, Intars Miķelsons, Mareks Neimanis, Iveta Čivčiša, Maija Salmiņa, Nikolajs Iškovs, Guntis Boikmanis, Laima Blite, Arvis Brolišs, Didzis Kalējs, Andris Miezītis, Dace Kaminska, Karīna Zanģe, Guntis Zariņš, Ilona Riekstiņa, Liene Kurka, Natālija Rudakova un Rita Krasauska.

Padomes darbības mērķis ir aktivizēt dialogu starp iedzīvotājiem un pašvaldību, tādējādi veicinot viedokļu apmaiņu par novadam aktuāliem jautājumiem. Padomes galvenais uzdevums ir iedzīvotāju informēšana, priekšlikumu apkopošana, izskatīšana un iesniegšana pašvaldībai.

Tukuma pilsētas iedzīvotāju konsultatīvo padomes pirmā sēde notiks 8. decembrī, kurā tiks ievēlēts padomes priekšsēdētājs un vietnieks.

Tāpat aicinām arī Tukuma novada pagastu un Kandavas pilsētas iedzīvotājus pieteikties darbam konsultatīvajās padomēs. Pieteikšanās pagastu pārvaldēs un Kandavas un pagastu apvienībā līdz 2022. gada 7. janvārim, aizpildot pieteikuma anketu un norādot, uz kuru no pagastu konsultatīvajām padomēm vēlaties pieteikties.  Pieteikuma anketa dalībai konsultatīvajā padomē pieejama Kandavas un pagastu apvienībā un pagastu pārvaldēs, kā arī www.tukums.lv, www.kandava.lv, www.jaunpils.lv, www.enguresnovads.lv.

Decembrī un janvārī notiks konsultatīvās padomes veidošanas sanāksmes, kurās visi interesenti varēs pieteikties darbam konsultatīvajā padomēs. Iedzīvotāju konsultatīvās padomes veidošanas sanāksmes notiks:

Kandavas pilsētas un Kandavas pagasta iedzīvotājiem – 16. decembrī plkst. 17.00 Kandavas un pagastu apvienības administrācijas ēkā Dārza ielā 6, Kandavā;

Cēres pagasta iedzīvotājiem –  13. decembrī plkst. 18.00 Cēres bibliotēkas kamīnzālē;

Matkules pagasta iedzīvotājiem – 13. decembrī plkst. 17.00 Matkules Kultūras namā;

Vānes pagasta iedzīvotājiem – 16. decembrī plkst. 16.00 Vānes Kultūras namā;

Zantes pagasta iedzīvotājiem – 20. decembrī plkst. 18.00 Zantes Kultūras namā;

Zemītes pagasta iedzīvotājiem –14. decembrī plkst. 17.00 Zemītes Tautas namā;

Engures pagasta iedzīvotājiem – 6. janvārī plkst. 18.00 Engurē, Jūras ielā 85.

Ar konsultatīvo padomju nolikumiem var iepazīties Tukuma novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.tukums.lv sadaļā "Aktualitātes", "Sabiedrības līdzdalība", "Konsultatīvās padomes". 

Ieeja sanāksmēs ar sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai izslimošanas sertifikātu, personu apliecinošu dokumentu un sejas maskās!