Pašvaldība Jaunumi, ziņas Satiksme, ceļi
Foto

2022. gada 16. maijā, atsākoties būvdarbiem Kurzemes ielā, tiks ierobežota transporta satiksme Kurzemes ielas posmā no Kurzemes ielas 32 līdz lokveida krustojumam Kurzemes, Meža, Spartaka ielu krustojumā (līdz Mego veikalam). Skatīt satiksmes shēmu (visā būvniecības laikā).

  • Posmā no Kurzemes ielas 32 līdz Kurzemes ielas un Raudas ielas krustojumam tiks slēgta viena braukšanas josla, satiksmes tiks organizēta ar luksoforiem. 
  • Posmā no Kurzemes ielas un Raudas ielas krustojuma līdz Tukuma 2. vidusskolas izbrauktuvei Kurzemes ielā transporta kustība tiks atļauta. No Tukuma 2. vidusskolas tiks atļauts izbraukt uz Kurzemes ielu, veicot labo pagriezienu, kā tas ir bijis līdz šim. Šobrīd satiksme uz degvielas uzpildes staciju “Neste” tiks nodrošināta pa esošajām iebrauktuvēm no Raudas ielas puses, savukārt, izbraucot no degvielas uzpildes stacijas, būs iespējams veikt tikai kreiso pagriezienu.
  • Tiks slēgta transporta satiksme posmā no Tukuma 2. vidusskolas izbrauktuves Kurzemes ielā līdz lokveida krustojumam Kurzemes, Meža, Spartaka ielu krustojumā (līdz Mego veikalam). Slēgtajā posmā tiek nodrošināta sabiedriskā transporta un operatīvā transporta plūsma. Atļauts iebraukt transportlīdzekļiem, kuri nogādā vai brauc saņemt kravu, un speciālajiem transportlīdzekļiem, kas brauc veikt darbus šajā zonā, kā arī automobiļiem, kuru īpašnieks dzīvo vai strādā šajā zonā, un uz taksometriem, kuri brauc pēc pasažieriem vai nogādā šajā zonā pasažierus. Šajā posmā satiksme tiks organizēta ar luksoforiem (skatīt satiksmes shēmu – posms nr.2).

Lai bērnus nogādātu pirmsskolas izglītības iestādē "Pasaciņa", aicinām automašīnas novietot veikala “Maxima X” (Meža iela 22) stāvlaukumā vai izvēlēties citu tuvāk esošo vietu un tālāk doties ar kājām. Piebraukšana pie PII “Pasaciņa” Kurzemes ielas pusē nebūs iespējama.

Satiksmes ierobežojumi plānoti no šā gada 16. maija līdz 30. septembrim. Darbi tiks sākti no lokveida krustojuma puses Kurzemes, Meža, Spartaka ielu krustojumā. Darba gaitā iespējamas satiksmes organizācijas izmaiņas. Par visām satiksmes organizācijas izmaiņām tiks ziņots.

Aicinām iedzīvotājus būt iecietīgiem un saprotošiem! Pabeidzot Kurzemes ielas posma 3.kārtas darbus, tiks sakārtota Kurzemes iela visā tās garumā!

Būvdarbus veic SIA “CTB”, būvuzraudzību – SIA “BaltLine Globe”, autoruzraudzība – SIA “3C”. Darbus plānots pabeigt 2022.gada beigās.

Kurzemes ielas pārbūves 3. kārtas būvdarbi posmā no Raudas ielas 32 līdz lokveida krustojumam Kurzemes, Meža, Spartaka ielu krustojumā tika uzsākti 2021. gada oktobrī. Tika uzsākta lietus ūdens kanalizācijas tīklu izbūve caur daudzdzīvokaļu mājas pagalmiem Kurzemes iela 6A, Kurzemes iela 4. Ar 2022. gada 16. maiju būvdarbi tiks sākti Kurzemes ielā no lokveida krustojuma Kurzemes, Meža, Spartaka ielu krustojuma un turpināsies līdz Kurzemes ielai 32. Pārbūvējamā Kurzemes ielas posma garums ir 0,589km.

Rezultātā Kurzemes ielas posmā tiks uzklāts jauns asfalta segums, izbūvēts lietus ūdens kanalizācijas tīkls, kas pieslēgsies pie Putniņu ielas lietus ūdens kanalizācijas tīkla, kas tika izbūvēts 4.kārtā (darbi pabeigti 2019. gada maijā). Tiks izbūvēts jauns ūdensapgādes un kanalizācijas tīkls. Plānots nomainīt luksoforu Kurzemes ielas un Raudas ielas krustojumā, kā arī tiks uzstādīts LED apgaismojums pārbūvētajā posmā.