Pašvaldība Jaunumi, ziņas Aktualitātes
Foto

Šodien, 14. janvārī, Tukuma novadā vizītē bija ieradies Labklājības ministrs Gatis Eglītis. Vizītes mērķis bija tikties ar Tukuma novada domes vadību un pašvaldības sociālās jomas pārstāvjiem, lai iepazītos ar sociālajiem pakalpojumiem un sociālo darbu Tukuma novadā.

Vizītes laikā ministrs apmeklēja Invalīdu dienas centru “Saime” un bērnu Invalīdu dienas centru “Saimīte”, kur ministru iepazīstināja ar sociālās rehabilitācijas un sociālās aprūpes sniegtajiem pakalpojumiem Tukuma novada iedzīvotājiem ar invaliditāti.

Pēc sociālo aprūpes centru apmeklējuma Labklājības ministrs tikās ar Tukuma novada domes, sociālā dienesta un bāriņtiesas vadību.

Sarunas gaitā tika apspriesta esošā situācija novadā, realizētie deinstitucionalizācijas projekti, kā arī nākotnes plāni. Saruna bija konstruktīva, ar dažādiem priekšlikumiem un ieteikumiem no abām pusēm. Ministrs uzdeva vairākus sev interesējošus jautājumus, uz kuriem pašvaldības speciālisti sniedza izsmeļošas atbildes. Tika pārrunātas sociālās jomas funkcijas, investīcijas un darba vietas Tukuma novadā.

Paldies Labklājības ministram par produktīvi aizvadīto darba dienu!

Foto

 

Foto

 

foto