Tukumam 770

Straujiem soļiem tuvojas vasara, kad pašā tās plaukumā, no 21. līdz 23. jūlijam, notiks viens no gada spilgtākajiem un gaidītākajiem notikumiem Tukumā – Rožu svētki!

Svētku programma solās būt daudzveidīga, tajā būs iekļauti gan tradicionālie pasākumi, kurus iecienījuši pilsētas iedzīvotāji un viesi, gan arī dažādi pilsētas svētkiem raksturīgi koncerti un sporta aktivitātes.

Rožu svētkos dzirdēsim tādus Latvijā pazīstami māksliniekus kā Laima Vaikule, “Very Cool People” un Aija Andrejeva, “Mazais princis”, “Citi zēni”, Normunds Rutulis, Toms Grēviņš, Jānis Paukštello, Viktors Zemgals, “Klaidonis”, Ainārs Bumbieris, Ditu Lūriņu, Marts Kristiāns Kalniņš un citi!

Arī šogad viens no krāšņākajiem notikumiem būs lielā Rožu vainaga atklāšana Brīvības laukumā. Tā ir tradīcija, kas ir īpaša, unikāla un raksturo tieši Tukumu! Vainagu kā allaž veidos floristes Anitas Stikānes aktīvā komanda. Protams arī šajos svētkos, notiks emocijām piepildītais svētku gājiens, kas arī ir tradīcija cauri laiku laikiem! Tajā aicināti piedalīties uzņēmumi, iestādes, biedrības, draugu grupas un ikviens interesents. Šī gada gājiena moto – “Rožu vāģis cauri laikiem”.

Aktuālajai informācijai par Rožu svētkiem aicinām sekot līdzi arī Facebook profilā "Rožu svētki Tukumā".

Uz tikšanos svētkos!