Datums 3. maijs, 2026
Laiks17.00
Vieta Tukums

3. maijā plkst. 17.00 Tukuma ledus hallē tradicionālā labdarības spēli hokejā HK Rotas/Meliorceltnieks pret Latvijas hokeja draugiem, kuru sastāvā būs Latvijā atpazīstamas personības sportā, mūzikā utt.

Labdarības spēles mērķis - kopā palīdzēt mazajam Tukuma novadniekam Ralfam. Ieeja par ziedojumiem!

Ralfs ir 10 gadus vecs zēns ar Autiskā spektra traucējumiem, valodas aizturi un uzmanības nenoturību. Ralfa ģimene dara visu iespējamo un cik ir viņu spēkos, lai Ralfs varētu uzlabot savu veselību, bet ar to diemžēl nepietiek. Ralfa mamma ļoti vēlētos, lai Ralfam būtu iespējams apmeklēt reitterapiju un kanisterapiju, kura būtiski varētu palīdzēt Ralfa veselības uzlabošanā. Ralfam ļoti patīk, kā jau visiem mūsdienu jauniešiem datorspēles, kā arī sports, mūzika un gatavot ēst.

Ralfa mamma ir kārtējā supermamma, kura nenogurstot rūpējas par Ralfu, lai katru dienu mazajam draudziņam padarītu gaišāku un sniegtu pēc iespējas labāku, kvalitatīvāku veselības uzlabošanu.

Ikviens aicināts palīdzēt un ziedot Ralfam jau tagad. Ziedojumu iespējams veikt:
Biedrība "Džūkstei"
Konta numurs: LV94HABA0551039118425
Norāde: Ziedojums Ralfa veselības uzlabošanai.

Visa saziedotā summa mazajam Ralfam tiks paziņota labdarības spēles noslēgumā.

Saistītas tēmas