17. augustā plkst. 17.00 Mākslas galerijā „Durvis” atklās Edgara Vērpes personālizstādi. Eksponētas pēdējos piecos gados tapuši darbi - gleznas un skulptūras, kā arī vēl līdz šim neizstādīti darbi. \nIzstāde skatāma līdz 20. septembrim. \nIeeja bezmaksas.\nInformācija: 63124312, 28391437, galerijadurvis@tukumamuzejs.lv.
Publicēts: 17.08.2018.
Datums
17. augusts, 2018
Laiks17.00
Vieta
Tukums
Pievienot kalendāram
Saistītas tēmas
Notikumi: