Pasākuma programmā:
I DAĻA
- Uz Daugavas es dzīvoju - Jāņa Ērgļa horeogrāfija, tautas mūzika Edgara Kārkla un Gata Valtera apdarē – dejo Jūrmalas Kultūras centra jauniešu deju kolektīvs "Zālīte";
- Pie jūriņas maliņā – Zandas Mūrnieces horeogrāfija, tautas mūzika Valda Zilvera apdarē, dejo Slampes Kultūras pils tautas deju kolektīvs "Laisma";
- Svinīgais solis – Viļa Ozola horeogrāfija, Arvīda Žilinska mūzika, Šlokenbekas muižas kultūras centra senioru deju kolektīvs "Gandri";
- Aug magonīte – Gunas Trukšānes horeogrāfija, tautas mūzika folkloras kopas “Lāns” apdarē, dejo Jūrmalas Valsts ģimnāzijas jauniešu deju kolektīvs "Kaugurs" II;
- Bēru riekstus kabatā – Jāņa Purviņa horeogrāfija, tautas mūzika folkloras kopas ,,Rūžupis veiri” apdarē, dejo Kandavas Kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Ozolāji";
- Cūkas driķos – Artas Melnalksnes horeogrāfija, tautas mūzika grupas „Iļģi” interpretācijā, dejo Tukuma Mākslas skolas tautas deju kolektīvs „Luste”;
- Pie jūriņas maliņā – dejo Jūrmalas Kultūras centra bērnu un jauniešu deju kolektīvs "Zītariņi";
- Es redzēju Rīgas pili – Jāņa Purviņa horeogrāfija, Uģa Prauliņa mūzika, dejo “Zālīte”;
- Pie jūriņas maliņā – dejo tautas deju kolektīvs „Luste”;
- Alsunģietis – Aijas Baumanes horeogrāfija, tautas mūzika Viļa Kokamegi apdarē, dejo “Laisma”;
- Cūkas driķos – dejo “Kaugurs” II;
- Es redzēju visu jūru – Jāņa Purviņa horeogrāfija, tautas mūzika Māra Muktupāvela apdarē, dejo “Gandri”;
- Pie jūriņas maliņā – dejo Viesatu kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Viesatas";
- Man rakstītis mugurā – Taigas Ludboržas horeogrāfija, Valda Zilvera mūzika, dejo “Ozolāji”;
- Aug magonīte – dejo “Zītariņi”;
- Rotā, saulīt’, rietēdama - Andra Ezeriņa horeogrāfija, Artura Kloppes mūzika, dejo “Gandri”;
- Labs ar labu – Guntas Skujas horeogrāfija, Valta Pūces mūzika, dejo “Laisma”;
- Pie jūriņas maliņā – dejo “Kaugurs” II;
- Kur tu biji, bāleliņi – Ulda Žagatas horeogrāfija, Selgas Mences mūzika, dejo “Zālīte”;
- Kripu krapu dejā gāju - Jāņa Kalniņa horeogrāfija, Zanes Leimanes, Jumja Ločmeļa un Audra Ločmeļa mūzika, dejo “Viesatas”;
- Aug magonīte – dejo tautas deju kolektīvs „Luste”;
- Cūkas driķos – dejo “Zītariņi”.
II DAĻA
- Es mācēju danci vest – Ulda Žagatas horeogrāfija, tautas mūzika Gunāra Ordelovska apdarē, dejo Slampes Kultūras pils senioru deju kolektīvs "Jumis";
- Pie jūriņas maliņā – dejo - Jūrmalas Valsts ģimnāzijas jauniešu deju kolektīvs “Kaugurs” I;
- Jāņu dancis – Jāņa Ērgļa horeogrāfija, Ilgas Reiznieces mūzika, dejo Kandavas Kultūras nama jauniešu deju kolektīvs “Imuliņa”;
- Kūmas – Ilmāra Dreļa horeogrāfija, tautas mūzika Gunāra Igauņa apdarē, Šlokenbekas muižas kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs "Dzērves";
- Cūkas driķos – dejo “Kaugurs” I;
- Pie jūriņas maliņā – Tukuma Mākslas skolas jauniešu deju kolektīvs „Luste";
- Zīdi, zīdi rudzu vuorpa – Lilijas Liporas horeogrāfija, tautas mūzika Sergeja Austra Universa apdarē, dejo “Jumis”;
- Vidiņi jūras – Lāsmas Skutānes horeogrāfija, tautas mūzika Sniedzes Grīnbergas apdarē, dejo “Kaugurs” I;
- Meitu māte – Jāņa Ērgļa horeogrāfija, tautas mūzika Artūra Uškāna apdarē, dejo “Zālīte”;
- Labs ar labu – dejo “Imuliņa”;
- Alsunģietis – dejo jauniešu deju kolektīvs „Luste";
- Pie jūriņas maliņā – dejo “Dzērves”;
- Aug magonīte – dejo Tukuma pilsētas kultūras nama Tautas deju ansambļa ”Svīta” deju studija;
- Aug magonīte – dejo “Kaugurs” I;
- Kripu krapu dejā gāju – dejo “Dzērves”;
- Kas tur mežā rībēja – Taigas Ludboržas horeogrāfija, Māra Ivanova mūzika, dejo “Imuliņa”;
- Pie jūriņas maliņā – dejo “Svītas” studija;
- Rīga dimd – Jāņa Purviņa horeogrāfija, Raimonda Paula mūzika, dejo “Kaugurs”I;
- Skaista mana tēvu zeme – Dagmāras Bārbales horeogrāfija, tautas mūzika Edgara Kārkla apdarē, dejo “Zālīte”;
Koncertā piedalās:
- Slampes Kultūras pils senioru deju kolektīvs "Jumis", vadītāja Gunta Krecere;
- Slampes Kultūras pils tautas deju kolektīvs "Laisma", vadītāja Ligija Cīrule;
- Šlokenbekas muižas kultūras centra senioru deju kolektīvs "Gandri" un Tukuma pilsētas kultūras nama Tautas deju ansambļa ”Svīta” deju studija, vadītāja Evita Skavronska;
- Šlokenbekas muižas kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs "Dzērves", vadītājas Ilze Buka un Zane Pūce – Černova;
- Kandavas Kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Ozolāji" un jauniešu deju kolektīvs "Imuliņa", vadītāja Andra Eimane;
- Viesatu kultūras nama vidējās paaudzes deju kolektīvs "Viesatas", vadītāja Marlēna Zamulovica;
- Tukuma Mākslas skolas tautas deju kolektīvs „Luste” un jauniešu deju kolektīvs „Luste", vadītāja Madara Augule;
- Jūrmalas Kultūras centra jauniešu deju kolektīvs "Zālīte", vadītāja Zanda Pakere;
- Jūrmalas Valsts ģimnāzijas jauniešu deju kolektīvs "Kaugurs" I un “Kaugurs” II, vadītājs Artis Puriņš;
- Jūrmalas Kultūras centra bērnu un jauniešu deju kolektīvs "Zītariņi", vadītāja Dace Druka;