Publiskās apspriešanas

Aicinām Tukuma novada iedzīvotājus, uzņēmējus uz publiskās apspriešanas sanāksmēm par izstrādātajiem Tukuma novada attīstības plānošanas dokumentu projektiem – Tukuma novada ilgtspējīgas attīstības stratēģija 2022.–2042. gadam un Tukuma novada attīstības programma 2022.–2028. gadam. Publiskās apspriešanas sanāksmes laikā būs iespēja uzdot interesējošus jautājumus un sniegt atsauksmes par attīstības plānošanas dokumentu projektiem.

Tiek organizētas divas publiskās apspriešanas sanāksmes tiešsaistē, no kurām var izvēlēties sev ērtāko laiku:

  • 2021. gada 24. novembrī plkst. 18.00,
  • 2021. gada 25. novembrī plkst. 10.00.

Saite uz sanāksmēm:

https://zoom.us/j/95319796972?pwd=MHFCdDVLZTkxRjl0ME1JZVVuOERrdz09#success

Pieslēgšanās sanāksmēm ir bez iepriekšējas reģistrācijas. Aicinām savlaicīgi pārliecināties, vai Jūsu datorā / viedierīcē ir lejupielādēta “Zoom” lietotne.

Sanāksmes tiks translētas arī Tukuma novada pašvaldības Facebook kontā.

Ja Tev ir svarīga Tukuma novada attīstība, aicinām piedalīties!

Jau iepriekš tika ziņots, ka Tukuma novada pašvaldība ir sagatavojusi Tukuma novada ilgtspējīgas attīstības stratēģijas 2022.–2042. gadam un Tukuma novada attīstības programmas 2022.–2028. gadam projektu. Ilgtspējīgas attīstības stratēģija ir ilgtermiņa teritorijas attīstības plānošanas dokuments, kurā ir noteikts pašvaldības ilgtermiņa attīstības redzējums, mērķi, prioritātes un telpiskās attīstības perspektīva. Savukārt attīstības programma ir vidēja termiņa teritorijas attīstības plānošanas dokuments, kurā noteiktas vidēja termiņa prioritātes un pasākumu kopums pašvaldības attīstības stratēģijā izvirzīto ilgtermiņa stratēģisko uzstādījumu īstenošanai.

Plašāk lasīt šeit.